پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم پرسپولیس گفت:باشگاه کاملا دارد شفاف کار می کند.

رانکو ایوانکوویچ درباره جلسه امروز خود در هیات مدیره پرسپولیس اظهار داشت: قبل از هر چیز باید از دکتر طاهری تشکر کنم.جلسه امروز  مسائل مربوط به تیم و مسائل فنی مربوط به تیم بود و مسائل مورد نظر را مورد بررسی قرار دادیم.

وی ادامه داد: همچنین امروز درباره رضائیان صحبت کردیم. نظر خودم را اعلام کردم. هیات مدیره از بنده درباره وضعیت تیم سوال کردند و گفتند که آیا از بازیکنانی که در حال حاضر در اختیار دارید راضی هستید؟ بنده واقعا چیزی که  واقعیت بود را اعلام کردم و گفتم بازیکنان خیلی خوبی در حال حاضر داریم. بازیکنان حداکثر انگیزه را دارند و دوست دارند کار کنند و نتیجه بگیرند و آینده زیبایی پیش رو خواهند داشت.

سرمربی پرسپولیس افزود:در همین جلسه نتیجه قطعی درباره رضائیان گرفتیم. تصمیم شد که رضائیان را نگیریم. ظرفیت ما بازیکنان زیر 23 سال پر است بنابراین تا نیم فصل زمستان جا برای هیچ بازیکنی نداریم. با توجه به اینکه دروازه بان جدید  ما رسید این مشکل مرتفع شد.

وی درباره دروازه بان جدید پرسپولیس بیان داشت:او  در تیم مجارستان در سال گذشته بازی می کرد. 27 سالش است و بهترین سن را دارد. فکر می کنم دروازه بانی خواهد بود که رقابت سالم و سازنده ای را با بیرانوند خواهد داشت. دروازه بانی که هر لحظه نیاز باشد آمادگی دارد که درون دروازه بایستد. کیفیت ایشان تضمینی است بر کیفیت کل تیم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه آیا آمادگی این را دارد که درباره سوالات جواب بدهد که چه کسی او را آورده گفت:این سوالات همیشه مطرح است. مهم ترین مساله این است که باشگاه کاملا دارد شفاف کار می کند. مشخص است که چه کسی چه کاری انجام می دهد. این تضمینی است برای کار محترمانه و فکر محترمانه.

برانکو افزود:این چیزی که خیلی مهم است این است که همه ما در راستای منافع پرسپولیس کار می کنیم. این صحبت ها همیشه خواهد بود. حتی دروازه بانی که کروات است با اصرار ما نیامد. بلکه ما هفت، هشت گزینه داشتیم. بعضی ها را نتوانستیم جذب کنیم و فکر می کنم در حال حاضر بهترین راه حل بود.

 

انتهای پیام/