جذب بازیکنان جدید در استقلال باعث می شود موقعیت ستاره های فعلی این تیم در خطر باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

با توجه به اینکه منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال برای فصل بعد به دنبال تقویت تیم خود است به همین دلیل وی لیستی را در اختیار مدیران باشگاه قرار داده که به نوعی با جذب این بازیکنان موقعیت ستاره های فعلی تیم به خطر می افتد.

همان طور که می دانیم تعدادی از ستاره های تیم فوتبال استقلال با پایان قرارداد روبرو هستند و این روز ها این بازیکنان پیشنهاداتی نیز از دیگر تیم ها دریافت کرده اند که این موضوع شرایط را برای منصوریان سخت و طاقت فرسا کرده است.

البته گزینه هایی که منصوریان به دنبال آنها است به نوعی موقعیت تعدادی از ستاره های کنونی تیم را به خطر می اندازد و این مسئله کدورت و ناراحتی را نیز به همراه داشته است.

در خط حمله، منصوریان به دنبال جذب بیت سعید، تبریزی و شهباززاده است که در نهایت موفق شد بیت سعید را با قراردادی دو ساله جذب کند اما این اقدام و جذب دیگر مهاجمان می تواند برای جابر انصاری و کاوه رضایی دردسر ساز شود و آنها با توجه به این مسئله از تمدید قرارداد خود منصرف شوند.

همچنین جذب رامین رضاییان می تواند موقعیت وریا غفوری را به خطر بندازد و از همه مهم تر جذب پژمان منتظری که در خط دفاع دردسر های تازه ای را رقم می زند چرا که با جذب این بازیکن با تجربه، موقعیت پادوانی و مگویانی را که یک سال دیگر قرارداد دارند را به خطر می اندازد.

با این وجود باید منتظر ماند و دید که ستاره های فعلی استقلال می توانند خود را با جذب بازیکنان جدید وفق می دهند یا اینکه با وجود جانشین های جدید راهی دیگر تیم ها می شوند.

 

 

انتهای پیام/