کارلوس کی‌روش با سه تغییر نسبت به بازی دور رفت، ترکیب ایران مقابل ازبکستان را اعلام کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم ملی ایران در هشتمین بازی مرحله مقدماتی جام جهانی از ساعت 21:15 امشب در ورزشگاه آزادی مقابل ازبکستان قرار می‌گیرد که امیدوار است با حفظ روند بازی‌های اخیر همانند دور رفت بتواند برابر این تیم به پیروزی برسد و به‌عنوان نخستین تیم آسیایی جواز صعود را کسب کند.کارلوس کی‌روش که بعد از اتمام مسابقات لیگ برتر و جام حذفی، زمان مناسبی برای آماده‌سازی بازیکنان تیم ملی در اردوی اتریش، مونته نگرو و روزهای گذشته در تهران داشته، به نظر می‌رسد توانسته در تمرینات ملی پوشان را به شرایط مطلوبی برساند و آماده دیدار حساس امشب مقابل ازبکستان کند.

در ترکیب ایران علیرضا بیرانوند همانند تمام مسابقات گذشته تیم ملی وظیفه بسته نگهداشتن دروازه ایران را دارد؛ مثل بازی رفت سید جلال حسینی و مرتضی پورعلی‌گنجی زوج خط دفاعی را تشکیل می‌دهند.

رامین رضاییان که در مسابقه دوستانه برابر مونته نگرو یک پاس گل داده بود، برخلاف بازی برابر چین و قطر به جمع 11 مرد ابتدایی کارلوس کی‌روش برگشته و میلاد محمدی نیز مثل همیشه مدافع چپ ایران در دیدار امشب است.

دو هافبک دفاعی ایران برابر ازبکستان را سعید عزت‌اللهی و علی کریمی تشکیل می‌دهند و یک خط جلوتر از آنها علیرضا جهانبخش و مهدی طارمی به ترتیب به‌عنوان وینگرهای راست و چپ به کار گرفته شدند.

مسعود شجاعی، کاپیتان ایران نیز که در بازی رفت مقابل ازبکستان از روی ضربه ایستگاهی پاس گل داده بود امشب نیز احتمالا در پست هافبک هجومی بازی می‌کند و سردار آزمون تک مهاجم ایران برابر ازبک‌ها است.

ترکیب ایران برابر ازبکستان به شرح زیر است:

علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، مرتضی پورعلی‌گنجی، رامین رضاییان، میلاد محمدی، سعید عزت‌اللهی، علی کریمی، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی، مسعود شجاعی و سردار آزمون.

کی‌روش سه تغییر نسبت به بازی دور رفت داشته که احسان حاج‌صفی، وحید امیری و رضا قوچان‌نژاد جای خود را به کریمی، جهانبخش و آزمون داده‌اند.

 

انتهای پیام/