نصیرزاده: یک مدافع آسیایی و مهاجم کروات جذب می‌کنیم

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد گفت: تمام دفاع وسط‌های ایران زیر ۵۰۰ میلیون تومان قرارداد نمی‌بندند و گاهی با بازیکنان قراردادهای میلیاردی بسته می‌شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هوشنگ نصیر‌زاده در مورد درخواست باشگاه‌های مختلف برای جذب بازیکنان گسترش فولاد و تصمیم این باشگاه برای انتقال این بازیکنان اظهار کرد: معلوم است که ما نمی‌خواهیم بازیکنانمان را از دست بدهیم. باشگاه ما برای فروش بازیکن درست نشده و ما برای شرکت در مسابقات آمده‌ایم.

 

وی افزود: ما نمی‌توانیم بازیکنان زبده خودمان را از دست‌داده و شانسمان را در بازی‌ها کم کنیم.

 

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد در مورد نقل و انتقالات این باشگاه تصریح کرد: ما در لیستمان هنوز جای خالی داریم و بازیکنانی جذب خواهیم کرد. ما به دنبال یک مدافع آسیایی و یک مهاجم کروات هستیم. مشکلی که در حال حاضر داریم این است که در فوتبال ایران بازیکن خیلی کم است، برای مثال دفاع وسط جزو پست‌هایی است بازیکنان کمی در آن دیده می‌شود.

 

نصیر‌زاده در ادامه افزود: پیش‌ازاین در فوتبال ایران فقر دروازه‌بان داشتیم، الان مدافعان وسط خیلی کم هستند، به همین دلیل تمام دفاع وسط‌های ایران زیر 500 میلیون تومان قرارداد نمی‌بندند و گاهی با بازیکنان قراردادهای میلیاردی بسته می‌شود چون دفاع یکی از پست‌هایی است که مربی باید از آن مطمئن باشد.

 

وی در مورد شرایط لوسیانو پریرا و مگنو باتیستا نیز گفت: پریرا با ما قرارداد ندارد و مگنو هم بازیکن خیلی خوبی است اما در لیست فروش ما بود و اینکه چه باشگاهی خواستار جذب این بازیکن است، هنوز درخواستی دریافت نکرده‌ایم ولی هر باشگاهی که باشد با آن همکاری خواهیم کرد.

 

باشگاه گسترش فولاد پیش‌ازاین به درخواست باشگاه‌های ذوب‌آهن و استقلال تهران، مبنی برجذب علیرضا نقی‌زاده و داریوش شجاعیان که با این تیم قرارداد دارند، پاسخ منفی داده است.

 

انتهای پیام/