سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: می‌خواهیم نشان دهیم باخت به سپاهان اتفاق بوده است و دومین پیروزی خانگی را به دست بیاوریم

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، و به نقل از فارس، سیدسیروس پورموسوی در نشست خبری قبل از بازی مقابل نفت تهران، گفت: روز خبرنگار را تبریک می‌گویم. بعد از شکست کسی با ما تماس نگرفت تا روز خبرنگار را تبریک بگوییم. فردا روز سختی برای ما است. می‌خواهیم نشان دهیم باخت به سپاهان اتفاق بوده است. می‌خواهیم دومین پیروزی خانگی را به دست بیاوریم تا در کورس باقی بمانیم.

وی افزود: تمام تلاشمان را می‌کنیم تا تمام امتیازات خانگی را به دست بیاویم. حریف را به خوبی آنالیز کردیم تا نتیجه لازم را کسب کنیم. با چند گزینه صحبت کردیم تا روز یکشنبه جایگزین داوودی مشخص می‌شود.

وی در مورد اینکه آیا وحید شیخ‌ویسی یکی از گزینه‌های این تیم است، تصریح کرد: این بازیکن با باشگاه نفت قرارداد دارد و باید وضعیتش را با آنها روشن کند. دو گزینه داخلی و یک گزینه خارجی داریم که اولویت اول ما گزینه داخلی است.

پورموسوی در مورد جدایی بازیکن برزیلی تیمش،‌تصریح کرد: قرار بود با یکی از بازیکنان فسخ کنیم تا این بازیکن برزیلی در لیست جایگزین او شود. با توجه به اینکه این فسخ صورت نگرفت بازیکن برزیلی رفت اما اگر توانستیم با بازیکنمان فسخ کنیم او باز خواهد گشت.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد مشکلات دفاع تیمش و اینکه جدایی موسی کولی‌بالی برایشان مشکل ساز شده است، اظهار داشت: موسی بازیکن خوبی بود اما ما در کل سال قبل شکل دفاع تیمی خوبی داشتیم. در فرصت تعطیلات لیگ سعی می‌کنیم تا روی دفاع تیمی کار کنیم تا از این بابت به شرایط بهتری برسیم.

پورموسوی در مورد ارزیابی‌اش از نفت تهران، گفت: سه بازی اول نفت را دیدم. نفت در سه بازی اخیر یک سبک داشته است. آنها رو به جلو خوب بازی می‌کنند و ما سعی می‌کنیم آنها را کنترل کنیم.

وی در پایان گفت: در سه بازی اخیر نشان دادیم که علاقه داریم فوتبال زیبایی را ارائه دهیم. فردا مثل بازی تراکتورسازی، استقلال و سپاهان با انرژی زیاد بازی خواهیم کرد. برای بازی فردا غایب نداریم. پیمان شیرزادی مصدوم بود که دیروز به تیم اضافه شد و می‌تواند بازی کند.

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: باشگاه سپاهان -