مجتمع آلومینیوم المهدی هرمزگان از تیم داری در رشته‌های ورزشی ازجمله فوتبال انصراف داد.

به گزارش سرویس لیگ دو فرتاک ورزشی، منطقه خلیج‌فارس، طبق گزارش‌های واصله خبرنگار ایسنا روز گذشته(19 مرداد) در سکوت خبری، مدیرعامل شرکت آلومینیوم المهدی هرمزال با ارسال نامه‌ای به استانداری هرمزگان اعلام انصراف خود را از تیم داری در تمامی رشته‌های ورزشی ازجمله فوتبال اعلام کرد.

در همین خصوص مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان در گفت‌وگویی، ضمن تأیید این خبر افزود: این نامه به استانداری هرمزگان ارسال و رونوشت آن به اداره کل ورزش و جوانان رسیده است.

غلامعلی دانشور بابیان اینکه طبق قوانین کمیسیون پنج نخواهیم گذاشت امتیاز تیم‌ها از استان خارج شود، تصریح کرد: باید استانداری هرمزگان در خصوص تکلیف انصراف این مجتمع عظیم صنعتی از امتیاز تیم‌های ورزشی‌اش تصمیم‌گیری کند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر مذاکرات خود را آغاز کرده و از استانداری درخواست کردیم امتیاز تیم فوتبال به این اداره کل واگذار تا بتوانیم از طریق رایزنی با جذب اسپانسر این سهمیه لیگ دسته دوم فوتبال کشور را در استان حفظ کنیم.

دانشور در پایان با اشاره به اینکه اسپانسرهایی برای این موضوع اعلام آمادگی کرده‌اند، تصریح کرد: امیدوارم هرچه زودتر این موضوع به سرانجام برسد تا بتوانیم تصمیم نهایی و مثبتی بگیریم.

لازم به ذکر است، تلاش خبرنگار ایسنا برای ارتباط با مدیرعامل مجتمع آلومینیوم المهدی هرمزال به نتیجه ای نرسید.

باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم المهدی هرمزگان از سال 87 کار خود را در ورزش حرفه‌ای شروع کرد و تیم‌های والیبال و فوتبال آن با حضور در لیگ برتر فصل نوینی از ورزش حرفه‌ای را در استان هرمزگان رقم زدند که حال پس از واگذاری این مجتمع به بخش خصوصی این باشگاه در آستانه انحلال قرار گرفت./ایسنا

 

انتهای پیام/