تیمهای پیکان و استقلال تهران در ورزشگاه شهرقدس به مصاف هم می روند.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، تیم های پیکان و استقلال تهران در چارچوب هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 18:15 دقیقه در ورزشگاه شهر قدس به مصاف هم می روند. جدال بازیکنانی چون برهانی با تیم اسبق خود می تواند رقابت جذابی را بین دو تیم بحران زده به وجود بیاورد.

استقلال با علیرضا منصوریان روزهای خوبی را سپری نمی کند. آبی پوشان تهران با یک امتیاز در رده ماقبل آخر قرار دارند و در این سه هفته به بردی دست پیدا نکرده اند.

پیکان هم وضعیت بهتری ندارد. آنها که در این فصل دوباره به لیگ برتر برگشتند تنها یک رده با استقلال فاصله دارند و مانند حریف خود هنوز بردی را تجربه نکرده اند.

منصوریان این هفته فقط باید به پیروزی برسد. هیچ کس تصور نمی کرد او در برابر نفت آبادان در ورزشگاه آزادی ببازد. حالا فقط سه امتیاز بازی با پیکان می تواند هواداران این تیم را راضی کند. گرچه آبی پوشان حمایت هواداران خود را پشت سر خود می بینند.

جلالی هم در پی شروع تعطیلات با خاطره ای خوش است. این سرمربی با دانش بعد از اینکه با سایپا نتایج خوبی نگرفت حالا در پیکان به دنبال این است تا اثبات کند هنوز هم می تواند کارهای بزرگ انجام دهد و اینطور نیست که دوره اش به اتمام رسیده است.

جابر انصاری یکی از معدود بازیکنان استقلال در این سه هفته بوده که توانسته نمره قبولی بگیرد. او در بازی نخست هم برای استقلال گل  زد و بدون شک یکی از امیدهای این تیم برای فروپاشی دروازه پیکان خواهد بود.

در آن سو امیرحسین صادقی حضور دارد. این مدافع با تجربه که پیش از این کاپیتان استقلال هم بود هم در دفاع می تواند مهمترین مهره جلالی باشد و هم در کارهای هجومی و روی ارسال ها می تواند برای هر تیمی خطرساز باشد. صادقی هفته قبل یک گل برای تیمش به ثمر رساند.

 

انتهای پیام/