فستیوال فوتبال پایه استان اردبیل یادآوره شهدای مدافع حرم فردا افتتاح می‌شود.

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، مراسم افتتاحیه فستیوال فوتبال پایه استان اردبیل یادآوره شهدای مدافع حرم فردا  با حضور رئیس آکادمی ملی فوتبال در اردبیل برگزار می شود.

رییس هیات فوتبال استان اردبیل بیان کرد: بزرگترین فستیوال فوتبال پایه اردبیل را با یادآوره چهاره شهید مدافع حرم و با مشارکت سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل برگزار می‌شود، برهمین اساس مراسم افتتاحیه روز جمعه 22 مردادماه ساعت 14:30 با حضور مسئولان هیات فوتبال و دکتر علیزاده  رییس آکادمی ملی فوتبال در ورزشگاه کارگران آغاز خواهد شد، همچنین در مراسم افتتاحیه این فستیوال  محمدحسین علیزاده رییس آکادمی ملی فوتبال کشور هم حضور خواهند داشت.

وی ادامه داد: در این فستیوال 16 تیم از شهرهای مختلف استان اردبیل شرکت می‌کنند و در یک روز این بازیکنان با هم به رقابت می‌پردازند، 20  مربی استعدادیاب هیات فوتبال استان اردبیل در این فستیوال حضور دارند و مسابقات را زیر نظر می‌گیرند تا از میان  300 بازیکن زیر 12 سال بتوانند تیم منتخب استان اردبیل را انتخاب کرده و برای فستیوال بین المللی زیر 12 سال که زیر نظر آکادمی ملی فوتبال برگزار می‌شود را معرفی کنند.
 
رییس هیات فوتبال اردبیل در پایان گفت: این فستیوال به پاس احترام مقام شامخ شهدای مدافع حرم برگزار می‌شود و امیدوارم با برگزاری این فستیوال‌ها شاهد رشد و توسعه فوتبال استان شویم.

 

انتهای پیام/