سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: نیمه اول بازیکنان ما تحت تاثیر نام پرسپولیس بودند و بازی خوبی را در این نیمه انجام ندادیم.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، صمد مرفاوی بعد از باخت یک بر صفر مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: همانطور که قبلا گفته بودم بازی سختی برای هر دو تیم بود. پرسپولیس می‌خواست صدرنشین بماند و ما هم می‌خواستیم با نتیجه ای قابل قبول به تعطیلات برویم.

سرمربی صبا خاطرنشان کرد: نیمه اول تحت تاثیر پرسپولیس و نام این تیم بودیم و نتوانستیم آنچه می خواستیم را اجرایی کنیم. برخی از بازیکنان ما در نیمه اول مسئولیت پذیر نبودند و فقط کار دفاعی می‌کردیم.

وی ادامه داد: ما فقط به دنبال دفاع کردن نبودیم اما در نیمه اول متاسفانه سردرگم بودیم و فرصت‌های خوبی به پرسپولیس دادیم. نیمه اول هیچ فرصتی برای گلزنی نداشتیم.

مرفاوی گفت: پرسپولیس چند فرصت گلزنی داشت، هرچند حامد لک چند موقعیت خوب را از حریف گرفت اما در نیمه دوم شرایط ما فرق کرد و بازیکنان ما به خودباوری رسیدند و نشان دادند که می‌توانند به دروازه پرسپولیس حمله کنند.

سرمربی صبا تاکید کرد: در نیمه دوم بازی را در دست داشتیم و می‌توانستیم از موقعیت‌ها بهتر استفاده کنیم اما این کار را نکردیم. موقعیت‌هایمان به خاطر استرس از دست رفت. پرسپولیس در نیمه دوم کاملا عقب نشینی کرد. سعی می‌کرد از ضد حملات استفاده کند. در پایان این برد را به پرسپولیس تبریک می‌گویم.

 

انتهای پیام/