دو تیم گل گهر سیرجان و اکسین البرز در هفته ی دوم لیگ دسته اول فوتبال کشور به مصاف هم می روند.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، گل گهری ها که هفته ی گذشته برد دلچسبی را مقابل راه آهن کسب کرده و اولین برد خارج از خانه ی خود را در تهران جشن گرفتند، امیدوارند تا با حمایت هوادارانشان در اولین دیدار خانگی خود نیز پیروز شوند تا بهترین شروع خود را در لیگ یک جشن بگیرند.

اما آن سوی میدان، اکسینی قرار دارد که نساجی مدعی را در هفته ی اول شکست داده است. اکسینی ها با فیروز کریمی با بازی مدبرانه ای که انجام دادند توانستند سه امتیاز مهمی را کسب کنند و حال در سیرجان به فکر امتیاز گرفتن هستند، حتی اگر یک امتیاز باشد.

نکات قابل توجه

*بهترین گلزن دو تیم، امیر میربزرگی از اکسین می باشد که توانسته دو گل را به ثمر برساند.

*در جدول فعلی رده بندری لیگ یک، اکسین با تفاضل گل (2+) و با سه امتیاز، در جایگاه دوم قرار دارد و گل گهر نیز با تفاضل گل (2+) و با سه امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفته است.

*دو تیم بدون مصدوم و محروم در این دیدار به مصاف هم خواهند رفت.

*دو تیم تا به حال هیچ بازی رسمی ای را رودر روی هم انجام ندادند و همین امر موجب عدم شناخت دو تیم از یکدیگر شده است.

ترکیب احتمالی دو تیم

گل گهر: پرویز کریمی - میلادصادقیان - هادی رکابی - عیسی پرتو - مهران گلزاری - علی مرزبان - مهرداد آوخ - هادی دهقانی - حمیدگلزاری - مهدی جعفر پور و مهدی کربلایی

اکسین: سعید رازانی - مجتبی شیری - مسیح زاهدی - میثم آقابابایی - مجید ترکاشوند - علی اصغرکریمی - محمود شفیعی - شاهین شفیعی - امیر میر بزرگی - مجتبی زارع و اسماعیل فرهادی

کوبل داوری این دیدار برعهده ی حسین زیاری – فرهاد فرهادپور – رضا حیدری و مصطفی بینش می باشد و ناظر این دیدار نیز جبیب شیرازی است.

گفتنی است این دیدار راس ساعت 18 در ورزشگاه اختصاصی گل گهر برگزار خواهد شد.

نویسنده: "حسین پنبه کار"

 

انتهای پیام/