بارسلونا تا بدینجا در بازار نقل و انتقالات تابستانی و در مقایسه با رئال مادرید و اتلتیکو، سود کمتری از فروش بازیکنان خود به دست آورده است.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی / بارسلونا تا بدینجای کار 9 بازیکن خود را از دست داده و جالب اینکه تنها 13.6 میلیون یورو از این همه خروجی کسب کرده است. بارسا از فروش بارترا به دورتموند 8 میلیون یورو، از فروش هلیلوویچ به هامبورگ 5 میلیون یورو و از فروش آدریانو به بشیکتاش نیز 600 هزار یورو درآمد به دست آورده است.

در عوض، دنی آلوس، کریستین تیو، مونتویا، فرمالن، الکس سانگ و ساندرو نیز بدون اینکه بارسا حتی یک یورو از جدائیشان سود کند، این تیم را ترک کرده اند. البته در قرارداد قرضی فرمالن با رم و نیز تیو با فیورنتینا قید شده است که تابستان آینده در صورت رضایت این باشگاه ها، بارسلونا 8 میلیون یورو بابت دائمی شدن قرارداد فرمالن و تیو دریافت خواهد کرد.

رئال مادرید اما تنها با فروش خسه به پاری سن ژرمن، 25 میلیون یورو کسب کرده است. مدران و ماسکارال نیز با 1.5 و 1 میلیون یورو به باشگاه هایی دیگر رفته اند.

اتلتیکو هم دو روز پیش بورخا باستون را با 18 میلیون یورو به سوانسی واگذار کرد تا این باشگاه نیز تنها با فروش یک بازیکنش، سود بیشتری نسبت به بارسلونا در بازار نقل و انتقالات کسب کرده باشد.

 

انتهای پیام/