عضو هیئت مدیره باشگاه شاهین توسعه کیش گفت: تمامی افرادی که از این باشگاه طلب دارند می توانند با باشگاه و یا هیئت فوتبال جزیره کیش تماس حاصل کنند تا لیست کامل بدهی های این باشگاه جمع بندی نهایی شود.

به گزارش سرویس لیگ دو فرتاک ورزشی، تیم شاهین توسعه به عنوان تنها نماینده فوتبال جزیره کیش در مسابقات لیگ دو کشوری پس از تغییراتی ساختاری که در مالکیت و مدیریت باشگاه صورت گرفت در این فصل از مسابقات حاضر خواهد بود و تمام هدف خود را راه یابی به مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور قرار داده است.

این تیم در این راه با مانع بزرگی به اسم بدهی های معوقه مواجه است که بار بررسی های به عمل آمده میزان این بدهی ها را می توان حدود یک میلیارد تومان تخمین زد، بدهی که مربوط به مدیریت و مالکان پیشین این تیم است.

در این شرایط با تغییراتی که در مدیریت این تیم با ورود سرمایه گذار جدید و خرید بخش عمده سهام آن صورت گرفت، در فصل نقل و انتقالات شاهد یارگیری مناسی از سوی این تیم بودیم تا نماینده فوتبال کیش از ابتدا خود را یکی از مدعیان صعود به لیگ دسته یک معرفی کند  و  به همین واسطه مبلغی بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون تومان به عنوان بودجه نقل و انتقالات و 800 میلیون تومان برای هزینه های جاری تیم اختصاص داده شده است تا با احتساب بدهی های معوق یک میلیارد تومانی این تیم برای این فصل به بودجه ای 3 میلیارد تومانی نیازمند باشد.

سید حمزه حسینی عضو هیئت مدیره باشگاه شاهین توسعه کیش در این خصوص اظهار داشت: متأسفانه باشگاه از فصل گذشته و مدیریت گذشته بدهی های معوقی را دارد که در حال بررسی دقیق میزان این بدهی ها هستیم.

وی با بیان اینکه وجود این بدهی ها کار را برای فصل آینده سخت می کند، اظهار داشت: تمامی افرادی که از این باشگاه طلب دارند می توانند با باشگاه و یا هیئت فوتبال جزیره کیش تماس حاصل کنند تا لیست کامل بدهی های این باشگاه جمع بندی نهایی شود.

حسینی یادآور شد: جا دارد از همکاری و تلاش های محمود پازوکی رئی هیئت فوتبال و قای جمیلی نایب رئی هیئت و رئیس کمیته انضباطی و همه عوامل هیئت فوتبال جزیره کیش با مجموعه باشگاه کمل تشکر را داشته باشم.

خبرنگار: "حسین پنبه کار"

 

انتهای پیام/