نفت مسجد سلیمان هفته اول لیگ ازادگان را با یک برد شیرین اغاز کرد و در هفته دوم باید در قائمشهر به مصاف نساجی برود.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، ماحصل گفتگو با سهراب بختیاری زاده، سرمربی نفت را در زیر می خوانید.

-هفته نخست را با برد اغاز کردید.

بله، برد در بازی هفته گذشته برای ما خیلی مهم بود. باید گام نخست را محکم بر می داشتیم که شکر خدا این اتفاق افتاد.

-در مورد شرایط تیمتان پیش از دیدار با نساجی برای مخاطبان ما بگویید.

پرونده بازی با ایرانجوان با سوت پایان بازی برای ما بسته شد و از فردای ان روز بر اساس انالیزی که روی نقاط ضعف و قدرت نساجی انجام داده بودیم، تمرینات را استارت زدیم. برنامه تمرینی را براساس کسب سه امتیاز دیدار امروز برنامه ریزی کردیم. 

-نظرتان در مورد نساجی چیست؟

نساجی تیمی ریشه دار و قدیمی است که به مانند ما هواداران زیادی دارد. نساجی در قائمشهر بسیار خطرناک است زیرا هواداران زیادی را در کنار خود می بیند ولی با تمام این شرایط تمام سعی ما این است که با برد و کسب سه امتیاز به مسجد سلیمان بازگردیم.

-حتما می دانید که ورزشگاه وطنی امروز مملو از تماشاگر می شود.

بسیار هم عالی. من به شخصه ارزو دارم که در تمام مسابقات، ورزشگاه ها پر شود و مردم از دیدن بازی لذت ببرند. هوادار همیشه به جذابیت بازی کمک و در بازیکن هم ایجاد انگیزه می کند. من شک ندارم که تمام بازیکنان دنیا بازی در ورزشگاه پر از تماشاگر را به ورزشگاه پر از خالی ترجیح می دهند. بازیکنان من با این موضوع مشکلی ندارند زیرا نفت هم تیمی پرهوادار است.

-شما و محمود فکری هر دو کاپیتان استقلال بودید و فردا یک دیدار تمام استقلالی را شاهد خواهیم بود.

بله کاملا درست است. خیلی خوشحالم که دوباره محمود عزیزم را می بینم. فکری مرد باتجربه ای است که می تواند تجربیاتش را در اختیار بازیکنان نساجی قرار دهد. مطمئنم که تیمش هفته به هفته بهتر می شود و در قائمشهر تاثیرگذار خواهد بود. امیدوارم فکری با نساجی به غیر از بازی با ما نتایج خوبی کسب کند.

-نظرتان در مورد استفاده دپارتمان داوری از یک داور جوان برای این بازی چیست؟

داور یکی از ارکان مهم فوتبال است و تمام داوران باتجربه و خوب امروز در ابتدا کم تجربه بودند. امیدوارم که صالحی با کمترین اشتباه بازی را به پایان برساند.

-حرفی اگر مانده بفرمائید.

امیدوارم هواداران امروز از دیدن یک بازی زیبا لذت ببرند.

 

انتهای پیام/