تراکتورسازان تبریزی تعطیلات خود را آغاز کرده‌اند و تا سه روز آینده در مرخصی خواهند بود.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، تراکتورسازان موفق شدند هفته چهارم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور را با برتری مقابل تیم همشهری‌اش ماشین‌سازی پشت سر بگذارند و راهی تعطیلات شوند.

از تراکتورسازی سه بازیکن به نام‌های محمدرضا اخباری، سعید آقایی و سروش رفیعی راهی تیم ملی شده‌اند، اما باقی بازیکنان به‌خاطر تعطیلی لیگ برتر، به مرخصی رفته‌اند. بازیکنان خارجی به‌احتمال زیاد حداقل یکی دو روزی بیشتر نیز در تعطیلات می‌مانند و دیرتر از دیگر بازیکنان به تبریز برمی‌گردند.

خبر دیگر از تراکتورسازی اینکه طبق برنامه کادرفنی، تراکتورسازان روز پنجم شهریور ماه از تبریز راهی شیراز می‌شوند و روز ششم شهریور در شیراز یک دیدار تدارکاتی برگزار خواهند کرد. آنها سپس راهی تهران می‌شوند تا اردویی در پایتخت داشته باشند.

در نهایت اینکه مذاکرات باشگاه تراکتورسازی برای جذب رامین رضاییان ادامه دارد و سرخپوشان تبریزی تلاش می‌کنند این بازیکن را به خدمت بگیرند. امیر قلعه‌نویی نیز در یک مصاحبه رادیویی پرده از علاقه‌اش به جذب رضاییان برداشته و اعلام کرده است مدت‌ها قبل و هنگامی که سرمربی استقلال بود، می‌خواست این فوتبالیست ملی‌پوش را جذب کند.

منبع: افکار نیوز

انتهای پیام/