سرمربی خیبر خرم‌آباد می‌گوید: چون زمان آماده‌سازی را از دست دادیم نیمه دوم بازیکنانم در زمین راه می‌رفتند و با افت بدنی مواجه شدند.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، علی نیکبخت پس از باخت یک بر صفر خانگی خیبر برابر پارس جنوبی جم در هفته دوم لیگ دسته اول بیان کرد: با اینکه سه‌ چهار روز است که آمده‌ام ولی احساسم این است که تیم ما بهتر بازی کرد و فقط روی یک اشتباه فردی گل خوردیم.

وی ادامه داد: تیمی که سقف قراردادهای بازیکن‌هایش ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان است فقط یک موقعیت مسلم گلزنی داشت و دروازه‌بان ما تنها یک شیرجه رفت و همان هم گل شد.

نیکبخت با اشاره به مشکل‌های مالی تیمش تصریح کرد: تمام مشکل‌های ما به مسائل مالی برمی‌گردد، چرا من باید چند روز قبل از شروع بازی‌ها به تیم ملحق شوم؟! همین مشکل سبب شد که زمان حیاتی آمادگی و بدنسازی را از دست بدهیم و در این بازی نیمه دوم بچه‌های ما درون زمین راه می‌رفتند.

 سرمربی خیبر خرم‌آباد با بیان اینکه اگر بازیکن داشتم، چهار پنج تعویض می‌کردم، افزود: نیمکت ما جوان است و بازیکن‌های بالای یک نیمه در این لیگ نداریم و اگر مشکل‌های مالی رفع شود و چند بازیکن خوب جذب کنیم به آینده تیم خوشبین هستم.

وی تأکید کرد: چون زمان آمادگی را از دست داده‌ایم؛ هوادارهای باید صبور باشند و تا چند بازی ابتدایی این شرایط را تحمل کنند تا تیم راه بیفتد. شک نکنید اگر تیم فصل قبلی ما بود، برنده این بازی می‌شدیم.

نیکبخت در پایان گفت: در هیچ جای ایران چنین تیمی نمی‌بینید که صد درصد بومی باشد. این بازیکنان نیاز به حمایت دارند که امیدوارم این امر محقق و مشکل‌ها رفع شود./ایسنا

 

انتهای پیام/