پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان اینکه آبی‌پوشان در خط دفاعی هماهنگ نیستند، گفت: عملکرد خط دفاع استقلال با گل‌هایی که در این چهار هفته دریافت کرده، قابل توجیه نیست.

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی،مهدی فنونی‌زاده  با انتقاد از عملکرد بازیکنان استقلال در چهار هفته ابتدایی، گفت: متاسفانه برخی از بازیکنان هنوز نمی دانند به چه تیمی آمده و چه پیراهنی را بر تن کرده اند. این پیراهن سال ها بر تن کسانی بوده که حالا اسطوره باشگاه هستند و مردم برای آنها احترام خاصی قائلند. پس بازیکنان حال حاضر باید احترام این پیراهن مقدس را نگه داشته و بدانند که خیلی از مردم این پیراهن را با جان و دل دوست دارند.

هافبک پیشین استقلال تصریح کرد: نمی دانم چرا برخی بازیکنان استقلال بی تفاوت هستند و انگار در یک تیم محلی توپ می زنند. آنها قدر این همه تماشاگر را نمی دانند.

فنونی‌زاده در خصوص شرایط حال حاضر استقلال گفت: متاسفانه در این چهار هفته گذشته، عملکرد فنی بالایی از استقلال ندیدیم و خط دفاعی استقلال بسیار ضعیف بوده است. در هر بازی نقاط ضعف استقلال مشخص شده و کادر فنی هنوز نتوانسته نقاط ضعف خط دفاعی را برطرف کند.

وی خاطرنشان کرد: منصوریان راه سختی در پیش دارد و باید از فرصت تعطیلی یکماهه استفاده کامل را برده و در وهله اول به ترمیم خط دفاعی اش بپردازد تا این قدر راحت مهاجمان حریف، دروازه استقلال را باز نکنند.

هافبک پیشین استقلال ادامه داد: استقلال مقابل پیکان تا دقیقه ۷۰ حرفی برای گفتن نداشت و نتوانست یک فوتبال منطقی و فنی را ارائه دهد. از دقیقه ۷۰ به بعد بود که استقلال، من را به یاد استقلالِ گذشته انداخت که تمام حریفانش را از ابتدای بازی تا پایان در لاک دفاعی فرو می برد و اجازه نمی داد حریف فرصت حضور به سمت دروازه آبی‌پوشان را داشته باشد.

فنونی‌زاده تعطیلی لیگ را فرصتی عالی برای استقلال دانست و افزود: در این یکماه که فرصت کمی هم نیست، منصوریان و همکارانش باید با برنامه ریزی دقیق برای تمرینات و خصوصا تمرین های اختصاصی و مدافعان، آنها را به آمادگی کامل رسانده و شروع خوبی در لیگ داشته باشند.

وی در خصوص صحبت های منصوریان بعد از دیدار مقابل پیکان در نشست خبری گفت: سرمربی آبی پوشان قول داده که تیمی باصلابت را بعد از تعطیلات روانه میدان کند و امیدوارم که بازیکنان هم مانند کادر فنی به این درک رسیده باشند که باید تلاش زیادی داشته باشند تا با وحدت و همدلی بتوانند همان بازیکنانی باشند که مدنظر منصوریان است.

هافبک پیشین استقلال تصریح کرد: منصوریان در شرایط سختی به سر می برد و جا دارد هیات مدیره و سرپرست باشگاه، همانند سال گذشته پرسپولیس که از برانکو حمایت کردند، از منصوریان هم حمایت کنند و پشت او را خالی نکنند تا او بتواند با آرامش کامل تنها تمرکزش برای تمرین باشد و با شروع دوباره لیگ، به روزهای خوب بازگردد.

وی ادامه داد: اگر کادر فنی احساس کند تیمش نیاز به تقویت دارد، باید هر چه زودتر این کار را انجام دهد و با جذب نفرات جدید، نقاط ضعف تیمش را برطرف سازد.

فنونی‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: از هواداران استقلال می خواهم که همانند این چهار هفته صبور باشند و از منصوریان و بازیکنان حمایت کنند، اما سرمربی آبی‌پوشان هم باید بداند کاسه صبر هواداران اگر نتایج قابل قبولی کسب نکند، لبریز خواهد شد.

 

انتهای پیام/