با انتشار تصویر ثبت قرارداد پیکانی ها در هیات فوتبال مشخص شد تنها 4 بازیکن این تیم تا سال 98 قرارداد دارند و سایر نفرات یکساله قرارداد بسته اند!

به گزارش فرتاک ورزشی،تیم پیکان که برای دومین سال متوالی با مجید جلالی به عنوان سرمربی کارش را ادامه خواهد داد، تاکنون قرارداد 14 بازیکن خود را در هیات فوتبال به ثبت رسانده و نکته قابل توجه این است که از این جمع فقط 4 بازیکن دوسال دیگر با پیکان قرارداد دارند و قرارداد سایرین یکساله است.


بختیار رحمانی، مهران موسوی، حجت حق وردی و سعید صادقی 4 بازیکنی هستند که دو سال دیگر در پیکان ماندگار خواهند بود. در این شرایط بازیکنانی نظیر امیرحسین صادقی، محمد صادق بارانی، مرتضی آقاخان، علی حمودی، مهدی مومنی و ... همگی قراردادی یکساله دارند.


قراردادهای یکساله در حالی در پیکان زیاد است که نفراتی مانند آقاخان، بارانی و... می توانند در سال های بعد به فروش رسانده شوند و سود خوبی را نصیب باشگاه کنند اما با قرارداد یکساله آنها عملا چنین اتفاقی در پایان فصل رخ نخواهد داد. 


تنها نکته مهم در ثبت قرارداد پیکانی ها می تواند این باشد که بختیار رحمانی ستاره سابق استقلال دو سال در پیکان حضور خواهد داشت و فوتبالش را در این تیم ادامه می دهد.

 

 

 

انتهای پیام/