نتایج ضعیف منصوریان در 4 بازی اول لیگ حسابی هواداران استقلال را نگران کرده‌ است و حالا منصوریان باید تصمیمی بزرگ برای تیمش بگیرد تا آبی‌ها را از این شرایط خارج کند.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، علیرضا منصوریان شاید هرگز فکرش را نمی‌کرد که در شروع کارش در تیم محبوبش با این هجمه وسیع روبه‌رو شود. او که با کلی آرزو برای استقلال اول فصل با این تیم قرارداد امضا کرد حالا باید از تعطیلات یک ماهه لیگ استفاده کند و هرچه زودتر تیمش را از این شرایط خارج کند.

10 کارشناس و پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد اولین راه خروج استقلال از بحران صحبت کرده‌اند که این می‌تواند چراغ راه منصوریان در تعطیلات یک ماهه لیگ باشد.

 

علیرضا اکبرپور

در تعطیلات سعی می‌کردم کارکنم تا هرچه زودتر بازیکنان را با هم هماهنگ کنم و رفاقت بین آنها را بیشتر کنم.

 

بهتاش فریبا

بازی‌های دوستانه زیاد باید برگزار شود تا بازیکنان بتوانند همدیگر را بهتر پیدا کنند و در این شرایط این مساله بهترین راه است.

 

علی جباری

استقلال حتما باید دستیار خارجی به کادرفنی خود اضافه کند تا تیم بتواند با تمرینات متنوع شرایط بهتری را پیدا کند.

 

سیروس دین‌محمدی

من فکر می‌کنم اگر استقلال باید بازی‌های دوستانه زیادی برگزار کند و نگران شکست خوردن در این بازی‌ها نباشد. این بازی‌ها فقط برای برطرف کردن نقاط ضعف است.

 

رضا حسن‌زاده

به نظر من منصوریان باید روی نیمکت بنشیند و اینقدر به تیمش کنار خط استرس ندهد.

 

هومن افاضلی

به خصلت‌های بازیکنانش بیشتر توجه کند و خصوصیت فنی بازیکنانش را در نظر بگیرد.

 

ترابپور

به حرف شایعه‌سازها توجه نمی‌کردم زیرا ما فصل گذشته زمانی که می‌بردیم هم به ما انتقاد می‌کردند. او بهتر است با آرامش روی کارش تمرکز کند.

 

محمد نوازی

اگر من بودم از نظر روحی تیم را تقویت می‌کردم و آرامش را به استقلال برمی‌گرداندم. من فکر می‌کنم بازیکنان از نظر روحی وضعیت خوبی ندارند.

 

فکری

استقلال بیش از هر چیز نیاز به زمان دارد تا بتواند به شرایط ایده آل برسد و به نظر من تعطیلات لیگ فرصت مناسبی است که بتواند تیمش را به آمادگی برساند.

 

ایمان عالمی

منصوریان نیاز به زمان دارد و برای اینکه این زمان را به وجود بیاورد نباید به حاشیه‌ها توجه داشته باشد و باید تمرکزش روی تیمش باشد.

منبع: افکار نیوز

انتهای پیام/