مدیر برنامه های موراتا ساعت 11.30 به وقت محلی در دفتر رئال مادرید جضور یافت تا با فلورنتینو پرز دیدار کند.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی / ماه گذشته بود که رسما اعلام شد آلوارو موراتا پس از دو فصل حضور در یوونتوس به رئال باز خواهد گشت اما در همان مقطع نیز رسانه های اسپانیایی گزارش دادند که وضعیت آینده این بازیکن در رئال هنوز کاملا مشخص نیست. ممکن است او در رئال بماند و این احتمال هم وجود دارد که با رقمی بالا به تیمی در لیگ برتر انگلیس(چلسی یا آرسنال) منتقل شود.

موراتا هم در چند مصاحبه عنوان کرده بود که تنها در صورتی در رئال خواهد ماند که بداند زیدان روی او حساب ویژه ای باز کرده است. رئالی ها با وجود مثلث BBC که حضورشان در ترکیب ثابت در صورت عدم مصدومیت همیشگی است، شاید مجبور به فروش موراتا شوند.

morata

آ اس دقایقی پیش گزارش داد که مدیر برنامه های موراتا از ساعت 11.30 به وقت محلی در دفتر رئال مادرید حضور یافته تا با رئیس این باشگاه دیدار کند. قرار است در این نشست، در مورد آینده موراتا بحث شده و نقش این مهاجم در رئال فصل آینده مشخص شود.

احتمال مذاکره بر سر افزایش حقوق موراتا نیز وجود دارد. مهاجم اول تیم ملی اسپانیا، در یوونتوس سالانه 4 میلیون یورو حقوق دریافت می کرد و آرسنال نیز به وی پیشنهاد حقوق 9 میلیونی را داده است. بعید است رئالی ها فعلا برنامه ای برای افزایش دریافتی موراتا داشته باشند.