همه چیز راضی کننده است

سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی،خسرو حیدری دفاع راست خوب و با سابقه این تیم عقیده دارد فرانسه قهرمان یورو 2016 میشود.او در پاسخ به سوالات دیگر این چنین پاسخگوست:

 

کمپ ارمنستان؟ مشخصه یک تیم خوب، امکانات آن است. دلیل عقب بودن ما از فوتبال روز دنیا نیز همین امکانات است. در این کمپ زمین های تمرینی خوبی است که به راحتی می توان در آن فوتبال بازی کرد. همه از این تمرینات لذت می برند و کیفیت فوتبال در این زمین ها بالا می رود. ما یک ورزشگاه آزادی داریم که زمین خوبی دارد اما برای تمرین زمین مناسبی نداریم. یک تیم فوتبال نیاز دارد تا تمرینات خود را در یک زمین مناسب پیگیری کند و روز بازی نیز تنها کارهای تاکتیکی خود را پیاده کند و تمرین در زمینی که راه رفتن در آن سخت است کمکی به تیم نمی کند. در فوتبال ما هزینه های بالایی انجام می شود که فکر می کنم باید بخشی از آن نیز صرف امکانات شود.

 فینال یورو؟ بازی های یورو روز به روز بهتر شد و الان در اوج خودش است. بازی فرانسه برابر آلمان نیز یکی از بازی های خوبی بود که فرانسه با بازی دیشب خود نشان داد برازنده قهرمانی است. پیش بینی نتیجه سخت است اما من هم مانند دیگران فکر می کنم فرانسه برنده بازی فینال است و می تواند با نتیجه سه بر یک برنده شود.  

تشکر از اعضای مدیریتی باشگاه؟ وظیفه خودم می دانم از آقای افشارزاده که در این مدت زحمت کشیدند تشکر کنم. همچنین از آقای جهانیان که در هیات مدیره برای موفقیت استقلال تلاش زیادی می کنند بسیار ممنون هستم. یکی از افرادی که باید از ایشان تشکر ویژه ای داشت، دکتر توفیقی است. ایشان واقعا بدون آنکه کار رسانه ای انجام دهد برای استقلال کارهای بزرگی کرده است. اگر بازیکنان خوبی امسال در استقلال هستند بخش زیادی از آن تلاش آقای توفیقی است که باید از ایشان تشکر ویژه ای داشت.  

دعوت از هواداران برای افتتاح حساب در موسسه مالی اعتباری کوثر : موسسه مالی اعتباری کوثر در فصل جاری یکی از حامیان مالی استقلال است و از هواداران می خواهم این موسسه را برای انجام کارهای مالی خود انتخاب کنند زیرا این موسسه پاسخگوی نیازهای هواداران استقلال خواهد بود و منافع این فعالیت هواداران نیز به استقلال خواهد رسید.

 

کلمات کلیدی: استقلال - خسرو حیدری -