عضو هیئت مدیره سپاهان اصفهان گفت: تمدید نویدکیل مشکلی ندارد

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، محمد سلطان حسینی در رابطه با اینکه گفته می شود او با نویدکیا برای بازگشت به سپاهان صحبت هایی را انجام داده اظهار داشت: من به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان شاید در طول روز با خیلی ها صحبت کنم. نویدکیا هم بازیکن سپاهان است و به همین دلیل در طول هفته های اخیر چند باری با وی حرف زدم. مشکل خاصی وجود ندارد و دیدید که محرم دیروز در تمرین هم حاضر شد و همه چیز خوب پیش رفت.

وی در پاسخ به این سوال که نویدکیا چه زمانی قراردادش را تمدید خواهد کرد، افزود: در این باره من نمی توانم اظهارنظری کنم. چون فقط به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره فعالیتم را انجام می دهم. بهتر است مدیرعامل یا رئیس هیات مدیره در این باره نظر بدهند. چیزی که مشخص است نویدکیا مثل گذشته بازیکن سپاهان است و بعد از اینکه دیروز در تمرینات حاضر شد احتمالا به زودی قراردادش را تمدید خواهد کرد.

عضو هیات مدیره سپاهان درباره اینکه چگونه اختلافات میان نویدکیا و سپاهانی ها رفع شده تصریح کرد:مشکل خاصی نبود و فقط یکسری سوءتفاهمات به وجود آمده بود که با حرف آنها را حل کردیم. محرم نویدکیا یکی از الگوهای بازیکنان جوان سپاهان است و به این راحتی او را از دست نمی دهیم. نویدکیا با ویسی هم رابطه خوبی دارد و انشاالله به زودی در تمرینات حاضر شده و با سایر بازیکنان فعالیت خود را ادامه می دهد.

منبع: کاپ