استقلال همچنان به بازیکنان پیشین خود بدهکار است

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، در حالی که تیم فوتبال استقلال با جذب بازیکنان جدید و پر سر و صدا در حال آماده‌سازی جهت شرکت در شانزدهمین دوره لیگ برتر است، اما شکایت برخی از بازیکنان پیشین مشکلاتی را برای این باشگاه ایجاد کرده است. یکی از این بازیکنان مجید غلام‌نژاد است که نیم‌فصل دوم لیگ سیزدهم از سایپا به استقلال پیوست، اما در پایان فصل از این تیم جدا شد. باشگاه استقلال طبق شکایت غلام‌نژاد و حکم کمیته انضباطی باید ۸۰۰ میلیون تومان به بازیکن پیشین خود بدهد.

این بازیکن درباره طلبش از باشگاه استقلال توضیحاتی داد که در زیر می‌خوانید:

* داستان طلبت از استقلال به کجا رسید؟

اینکه گفته‌اند ۸۰۰ میلیون از استقلال گرفته‌ام، صحت ندارد و هیچ پولی پرداخت نشده است. یک سال و نیم پیش از کمیته انضباطی حکمی گرفتم که براساس آن، استقلال باید طلبم را بدهد. از این نوع حکم‌ها، خیلی از بازیکنان دارند و من هم در صف طلبکاران قرار دارم!

* این پول برای حضورت در یک نیم فصل بود؟

خیر، این پول برای قراردادی یک سال و نیمه بود. برخی‌ها مدام می‌گویند که غلام‌نژاد برای یک نیم‌فصل از استقلال ۸۰۰ میلیون پول گرفته است، در صورتی که من برای نیم‌فصل ۲۰۰ میلیون باید پول می‌گرفتم، اما تنها ۳۰ میلیون تومان پول دادند.

* پس داستان ۸۰۰ میلیون تومان چیست؟

این مبلغ قرارداد من برای یک سال و نیم با آپشن است. زمانی که قصد داشتم به استقلال بیایم، ۱۷۰ میلیون تومان از قراردادم با سایپا را بخشیدم. یک نیم‌فصل برای استقلال بازی کردم و پس از پایان فصل اعلام نکردند که در لیست مازاد قرار دارم یا خیر. آقایان فوتبالم را نابود کردند. نه می‌توانستم با تیمی مذاکره کنم و نه تکلیفم با استقلال مشخص بود. بنابراین مجبور شدم از استقلال شکایت کنم. باشگاه استقلال باید ۲۰۰ میلیون تومان در نیم‌فصل پرداخت می‌کرد. آنقدر دوندگی کردم که تنها ۳۰ میلیون تومان پرداخت کردند. قراداد سال آینده‌ام با آپشن بود و چون فوتبالم نابود شد، مجبور به شکایت شدم. هر کسی مبلغ قراردادم را می‌شنود، انتقاد می‌کند که چرا باید برای یک نیم فصل ۸۰۰ میلیون از استقلال بگیرم، اما این مسئله را در نظر نمی‌گیرند که فوتبالم را نابود کردند.

* چه کسی را مقصر می‌دانی؟

فرد خاصی نیست. نمی‌دانم این مسئله دست چه کسی بود اما مسئولان باشگاه استقلال می‌توانستند، بهتر رفتار کنند. اینکه بازیکن در لیست مازاد قرار بگیرد، حق طبیعی‌شان است، اما ای کاش این موضوع را اعلام می‌کردند.

 


منبع: نود