هافبک تیم فوتبال پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که امید عالیشاه همانند او بتواند به این تیم برگردد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 احمد نوراللهی پس از پیروزی 2 بر صفر پرسپولیس مقابل سپاهان، گفت: درست است که سپاهان شرایط خوبی ندارد، اما می‌خواست سه امتیاز بازی را بگیرد، اما ما هم خوب بازی کردیم. تیم ما منسجم است و خدا را شکر می‌کنم سه امتیاز را گرفت و توانست سربلند از زمین بیرون بیاید. هواداران هم ما را با حمایت‌های‌شان شرمنده می‌کنند. امیدوارم جواب آنها که در این سرما و گرما به ورزشگاه می‌آیند تا از پرسپولیس حمایت کنند را با پیروزی‌ بدهیم.

وی در مورد آینده حضورش در تیم پرسپولیس و بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالات این تیم، گفت: خودم که با پرسپولیس قرارداد دارم، بقیه را نمی‌دانم. امیدوارم فقط جواب محبت‌های هواداران را بدهیم.

بازیکن پرسپولیس با اشاره به دیدار هفته آینده تیمش مقابل نفت آبادان و حضور در لیگ قهرمانان آسیا، خاطرنشان کرد: بازی نفت آبادان بازی خیلی سختی است، امیدوارم با موفقیت پشت سر بگذاریم و سه امتیاز را بگیریم. پرسپولیس تیم خوب و یکدل با کادر فنی خوب است. در مورد آسیا هم باید بگویم که امیدوارم هواداران مثل امروز، همیشه حمایت کنند، چون در آسیا هر بازی سخت‌تر از بازی دیگر است.

نوراللهی در مورد بازگشت دوباره‌اش به میادین و پوشیدن پیراهن پرسپولیس در لیگ برتر، گفت: یک سالی می‌شد که از فوتبال دور بودم و خدا را شکر می‌کنم که برگشتم. هم برای من هم برای امید عالیشاه روزهای سختی بود، ان‌شاءالله او هم برمی‌گردد و پرسپولیس منسجم‌تر می‌شود.

 

انتهای پیام/