هافبک استقلال می‌گوید استقلالی شدنش بهترین خاطره سال ۹۶ او بوده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

داریوش شجاعیان در حاشیه تمرین یکشنبه استقلال گفت: امیدوارم امسال، سال خوبی برای استقلال باشد و بتوانیم ابتدا جام حذفی را برای هواداران مان بدست بیاوریم و در لیگ قهرمانان و لیگ بعدی هم بتوانیم موفق باشیم.

او در مورد برنامه فشرده لیگ اظهار کرد: سال 97 سالی است که از اول پرفشار شروع شده است. کادرفنی در این سال برنامه دارد که از تمام بازیکنان استفاده کند چون تمام بازیکنان ما در یک سطح هستند و امیدوار هستم از این بازی های سخت به سلامت عبور کنیم و نتایج خوبی بگیریم.

هافبک استقلال در مورد بازی با الریان گفت: ما در ماه آخر سال 96 هم بازی های سنگین و پرفشاری داشتیم و بازیکنان و کادرفنی ما نشان دادند مرد روزهای سخت هستند. الان هم آماده بازی های سخت و پرفشار هستیم تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

شجاعیان در مورد عملکرد خودش در سال 96 خاطرنشان کرد: این را بهتر است هواداران نظر بدهند و من نمی توانم در این باره صحبت کنم. من تمام تلاشم را می کنم در سال جدید به تیم ملی دعوت شوم. خوشحال می شوم اگر بتوانم دوباره پیراهن تیم ملی را بپوشم.

هافبک استقلال در مورد بدترین و بهترین خاطره اش از سال 96 می گوید: بهترین خاطره من آمدن به استقلال بود و بدترین خاطره نیز اول فصل بود که ما خوب نتیجه نمی گرفتیم و فشار زیادی روی تیم بود.

انتهای پیام/