مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال تهران تأکید کرد که این تیم می‌تواند فصل بعد مدعی اول قهرمانی در لیگ برتر باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رضا عنایتی در مورد شرایط فعلی استقلال در لیگ برتر و شانس این تیم برای نایب قهرمانی گفت: استقلال وضعیت خوبی در جدول دارد و دنبال این است که سهمیه آسیا را در این رقابت‌ها کسب کند. البته چند تیم دیگر از جمله ذوب‌آهن و سایپا هم در این زمینه تلاش می‌کنند، ولی امیدوارم استقلال دوم شود و سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند. باید گفت این تیم تا همین‌جا هم نتایج خوبی گرفته و بعد از آمدن شفر توانسته است خود را از پایین جدول جدا کند.

وی با اشاره به اوج‌گیری دوباره استقلال در لیگ امسال اظهار داشت: بعد از آمدن شفر، شرایط استقلال به کلی تغییر کرد و حالا بازیکنان این تیم هماهنگ هستند. به اعتقاد من آنها می‌توانند در جام حذفی هم یک جام برای استقلال بیاورند. من معتقدم که استقلال فصل آینده با حفظ این نفرات و کمی تقویت می‌تواند شانس اول قهرمانی در لیگ برتر باشد.

عنایتی در مورد احتمال ماندن شفر و چالش مالی باشگاه استقلال با این موضوع خاطر نشان کرد: به‌هرحال شفر نتایج خوبی گرفته است و طبیعتاً مبلغ قرارداد او افزایش پیدا می‌کند. امیدوارم استقلال با شفر قراردادی حرفه‌ای امضا کند و این مربی در استقلال بماند. او می‌تواند استقلال را به موفقیت‌های بیشتری برساند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.