بازیکنان تیم فوتبال سپیدرود رشت در دیدار مقابل تراکتورسازی با مشکل عجیبی مواجه بودند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 بازیکنان و کادرفنی تیم فوتبال سپیدرود رشت پس از اینکه هفته گذشته با مشکلات مالی فراوانی مواجه بودند،‌ در دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز هم با مشکل عجیبی دست و پنجه نرم کردند که در فوتبال حرفه‌ای بسیار نادر است.

ماجرا از این قرار است که بازیکنان تیم سپیدرود برای دیدار مقابل تراکتورسازی فقط یک دست لباس در اختیارشان قرار گرفته بود و همین مسئله باعث ناراحتی و نگرانی کادرفنی سرخ‌پوشان رشتی شده بود. نکته‌ای که علیرضا امامی‌فر هم در پایان بازی به آن اشاره کرد. به این ترتیب اگر در دقایق پایانی بازی و زمانی که سپیدرود سه تعویض خود را انجام داده بود،‌ بازیکنی از این تیم در جریان بازی لباسش دچار پارگی می‌شد، دیگر پیراهنی برای عوض کردن وجود نداشت و سپیدرود مجبور بود با یک بازیکن کمتر به کار خود ادامه دهد. اتفاقی که شاید در هیچ تیم دیگری رخ ندهد.

در میان تمام مشکلات این روزهای سپیدرود، ورزشگاه سردار جنگل هم به هیچ وجه شرایط خوبی برای تمرینات شاگردان کریمی ندارد و بازیکنان فقط در روزهای مسابقه می‌توانند از دوش آب گرم این استادیوم استفاده کنند و در غیر این‌صورت در تمرینات یا باید با آب سرد حمام کرده و یا بدون دوش گرفتن محل تمرین را ترک کنند.

در هر صورت سپیدرودی‌ها با پیروزی مقابل تراکتورسازی تا حد زیادی بقای خود را در لیگ برتر را قطعی کردند و باید دید چه اتفاقی در آینده برای این تیم پرطرفدار شمالی خواهد افتاد.

انتهای پیام/