چهار بازیکن مصدوم استقلال می توانند برابر الهلال به میدان بروند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

چهار بازیکن مصدوم استقلال برای دیدار با الهلال عربستان مشکلی برای حضور در زمین مسابقه ندارند و با توجه به محرومیت ابراهیمی و چشمی، این اتفاق بهترین خبر برای شفر و هواداران است.

بهنام برزای، فرشید باقری، خسرو حیدری و وریا غفوری بازیکنانی هستند که طی روزهای گذشته در تمرینات استقلال حضور داشتند و موفق شدند چراغ سبز کادر پزشکی برای حضور در دیدار با الهلال را دریافت کنند تا حالا استقلال بر خلاف بازی های قبلی از نظر مصدومیت مشکل چندانی نداشته باشد.

تیام دیگر مصدوم استقلال نیز در دیدار با گسترش فولاد به میادین بازگشت تا آبی ها با شرایط خوبی پا به این مصاف مهم بگذارند. استقلال در میانه میدان با کمبود بازیکن روبه رو بود و غیبت دو هافبک اصلی آبی ها کار شفر را سخت کرده بود اما حالا بازگشت باقری گره از مشکل آبی ها باز خواهد کرد.

در سمت راست دفاع اگرچه منتظری روزهای خوبی را سپری می کرد اما با توجه به محرومیت چشمی و غیبت مجید حسینی، آبی ها به یک دفاع راست تخصصی برای بازگشت منتظری نیاز داشتند که حالا این اتفاق رخ داده است.

بهنام برزای نیز می تواند به عنوان یار جانشین به خط حمله این تیم کمک کند و جانشین مناسبی برای شجاعیان و اسماعیلی در دقایق پایانی بازی باشد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.