محسن مسلمان هافبک تیم پرسپولیس همچنان از ترکیب اصلی این تیم دور است و این اتفاق در جدال مقابل السد قطر نیز برای او تکرار خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حالا دیگر نیمکت نشینی مسلمان به یک عادت تبدیل شده و حتی هواداران او نیز کمتر از قبل به حضورش در میدان اصرار می ورزند. هفته گذشته در برنامه نود برانکو ایوانکوویچ دلیل نیمکت نشینی محسن مسلمان را فنی عنوان کرد و آمار او نیز صحبت های سرمربی تیم را تائید می کرد.

در تمرین امروز محسن مسلمان که به نیمکت نشینی عادت کرده، واکنش های جالبی به کاور پوش شدنش که امضای ادامه این روند بود، داشت. این بار دوست صمیمی اش فرشاد احمدزاده نیز کاور بر تن داشت؛ کاورهایی که نشان از نیمکت نشینی و شاید حتی سکونشینی دارند. محسن مسلمان که بنا به اعلام برانکو ایوانکوویچ با توجه به مسائل فنی از ترکیب اصلی دور است در دیدار برابر ژاوی و هم‌تیمی‌هایش نیز این اتفاق برای او تکرار خواهد شد. فرشاد احمدزاده نیز که در جریان جدال هفته گذشته برابر پارس جنوبی دچار مصدومیت جزیی شده بود، با تصمیم برانکو شانس حضور مقابل السد را نخواهد داشت. این در حالی است که احمدزاده در گفتگوی روز گذشته خود با خبرنگار اعلام کرده بود مشکلی بابت مصدومیت ندارد و قادر خواهد بود در ترکیب به میدان برود اما تصمیم برانکو چیز دیگری است.

در تمرین امروز اما اتفاق جالبی رخ داد؛ در گرم کردن ابتدای تمرین، بازیکنان تیم پرسپولیس واکنش های جالبی به این تمرین داشتند و با محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده شوخی می کردند. این شوخی ها منجر به خنده و افزایش نشاط تیمی می‌شد. محسن مسلمان در تمرین امروز تلاش زیادی کرد و با دوندگی و تکل و فعالیت های مختلف، قصد جلب توجه برانکو و بازگشت به ترکیب اصلی را داشت که البته در فاصله ۲۴ ساعت تا این جدال این اتفاق بعید و دور از ذهن به نظر می‌رسد. برانکو هم از او و همه بازیکنان انتظار تمرین خوب و تلاش مضاعف برای رسیدن به ترکیب را دارد و این مساله را بارها در پاسخ به دلیل عدم بکارگیری شماره ۷۷ تیمش عنوان کرده است.

مسلمان اما در حاشیه تمرین امروز با اشاره به نیمکت نشینی خود، جلوی دوربین عکاسان حاضر از آنها درخواست کرد از او و فرشاد احمدزاده عکس یادگاری با این کاور بگیرند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.