مهدی ترابی و علی قلی زاده دو بازیکن سرعتی سایپا با درخشش خود سایپا را در آستانه کسب سهمیه آسیایی قرار داده اند.

به گزارش فرتاک ورزشی، در میان مدعیان سرسختی همچون استقلال و ذوب آهن شاگردان دایی در سایپا کم کم قد کشیدند و حالا در دو هفته مانده به پایان لیگ هفدهم در مکان دوم جدول رده بندی قرار دارند. آنها در دور برگشت عملکرد فوق العاده ای داشته اند و با کسب 8 برد از 13 بازی امتیازات ارزشمندی را کسب کرده اند.

نارنجی پوشان با 38 گل زده بعد از پرسپولیس، ذوب آهن و استقلال عنوان چهارمین خط حمله برتر لیگ را تا پایان هفته بیست و هشتم در اختیار دارند. جالب است بدانید از این 38 گل 15 گل توسط دو بازیکن ارزشمند سایپا به ثمر رسیده است. مهدی ترابی با 9 گل زده بهترین گلزن دایی در این فصل بوده و علی قلی زاده نیز موفق شده 6 گل برای تیمش به ثمر برساند. ترابی در دیدار هفته بیستم تیمش مقابل تراکتورسازی در تبریز و قلی زاده در دیدار هفته بیست و هفتم برابر نفت تهران موفق به دبل شده اند.

این دو بازیکن سرعتی در نقش پاسور هم عملکرد فوق العاده ای داشته اند و مجموعاً 11 پاس گل را ثبت کرده اند. سهم قلی زاده 6 پاس و ترابی 5 پاس بوده است. دایی در همه بازی های سایپا از ترابی و قلی زاده به عنوان وینگر بهره برده و با تکیه بر سرعت و تکنیک آنها بیشتر برنامه های هجومی خود را طراحی کرده است.

سایپا در هفته بیست و نهم میزبان گسترش فولاد خواهد بود و دایی امیدوار است با درخشش این زوج طلایی ضمن انتقام شکست 3 بر یک در بازی رفت، با کسب یک برد دیگر نایب قهرمانی و کسب سهمیه آسیایی را قطعی کند.

 

انتهای پیام/