هافبک گسترش فولاد در صدد تکراردرخشش خود همانند بازی رفت مقابل سایپا است

به گزارش فرتاک ورزشی، سامان نریمان جهان بازیکن سابق تراکتورسازی که در لیگ هفدهم برای گسترش فولاد به میدان  رفته در دیدار این هفته تیمش مقابل سایپا انگیزه های زیادی برای درخشش دارد. او که در اغلب بازی های این فصل در پست هافبک دفاعی نمایش قابل قبولی داشته، در دیدار رفت مقابل سایپا و در کمتر از 15 دقیقه موفق به هت تریک شد تا شاگردان علی دایی با شکست 3 بر یک تبریز را ترک کنند.  در آن زمان نارنجی پوشان با برتری مقابل نفت تهران و سیاه جامگان در صدد کسب سومین برد بودند که نریمان جهان یک تنه سد راه دایی و شاگردانش شد.


نریمان جهان بعد از درخشش در آن بازی دیگر موفق به گلزنی نشده و یک از دو بازیکنی است که در لیگ هفدهم موفق به ثبت هت تریک شده است. او در دیدار هفته گذشته تیمش مقابل استقلال پاس گل گسترش فولاد را به رضا خالقی فر داد تا شفر و شاگردانش در کورس کسب عنوان نایب قهرمانی 2 امتیاز حساس را از دست بدهند.


باید منتظر ماند و دید نریمان جهان در بازی برگشت مقابل سایپا می تواند بازهم درخشش خود را تکرار کرده و ترمز سایپا را بکشد یا نه. مسلماً شرایط سایپا با بازی رفت کاملاً متفاوت است و آنها در هفته های اخیر به یکی از بهترین و منسجم ترین تیم های لیگ تبدیل شده اند. نریمان جهان سه گل خود را در بازی رفت به محمدرضا اخباری زد و در بازی این هفته حامد فلاح زاده را پیش رو خواهد داشت.

 

انتهای پیام/