بغداد بونجاح با 7 گل بهترین مهاجم لیگ قهرمانان آسیا است ولی روز گذشته موفق نشد، در ورزشگاه آزادی اتفاقات بازی رفت را تکرار کند.

به گزارش فرتاک ورزشی، پرسپولیس اگرچه روز گذشته موفق شد در ورزشگاه آزادی با یک گل حریف قدرتمند و ثروتمند قطری خود را شکست دهد، اما کافی بود تا یکی از شوت های بونجاح کمی با دقت بیشتری زده شود تا شاگردان برانکو ایوانکوویچ با رتبه دومی به مرحله حذفی صعود کنند.

 


این اتفاق البته رخ نداد و پرسپولیس بالاتر از شاگردان فریرا به مرحله حذفی راه یافت. اما به هیچ وجه نمی توان از کیفیت مهاجم الجزائری السد گذاشت؛ بازیکنی که علیرغم فیزیک تنومندی که دارد، از تکنیک خوبی نیز برخودار است و با شوت های سهمگینی که دارد، می تواند برای هر حریفی آزاردهنده باشد. ضمن اینکه از قامت بلند خود نیز در دوئل های هوایی به خوبی استفاده می کند. چیزی که در دیدار رفت برابر پرسپولیس به خوبی آن را نشان داد و دو بار علیرضا بیرانوند را مقهور توانایی های خود کرد.


فصل جاری برای مهاجم 180 سانتی متری السد تا اینجا به بهترین شکل ممکن پیش رفته؛  او در این فصل برای السد 16 بار گلزنی کرده و در آسیا نیز با 7 گل بالاتر از بازیکنانی نظیر مارکوس برگ و یوسف العربی حضور دارد و شاید تنها نقطه منفی برای او عدم راهیابی الجزائر به جام جهانی باشد.


در مراحل بالاتر رقابت های آسیایی احتمال برخورد شاگردان فریرا با نماینده های ایران وجود دارد؛ از همین رو شناخت هرچه بیشتر این بازیکن و شیوه بازی او می تواند به تیم های ایرانی برای کنترل بهتر او کمک کند.

 

 

انتهای پیام/