علیرضا بیرانوند از زمانی که به پرسپولیس پیوست یکی از مشتری‌های پر و پا قرص صفحات اجتماعی بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس که در دو سال حضور در پرسپولیس حواشی زیادی را تجربه کرده اما حالا در آستانه جام‌جهانی بیرانوند تصمیم گرفته تا با خط کشیدن حواشی تمرکز خودش را تنها به تمریناتش در پرسپولیس و تیم‌ملی بگذارد. بیرانوند از بدو ورود به پرسپولیس از جملات غیر ادبی گرفته تا مصاحبه‌های جالبش همواره در کانون حواشی قرار داشت اما به‌نظر می‌رسد حالا تصمیم گرفته که در سکوت به کار خود ادامه دهد.

    از مصاحبه بعد از داربی تا لباس‌های بلند

بیرانوند در این مدت چه در مصاحبه‌های خود و چه در عکس‌هایی که در صفحه اینستاگرام خود می‌گذاشت دائما حاشیه را تجربه می‌کرد شاید مهمترین جمله بیرانوند به مصاحبه بعد از داربی بازگردد که در آن دروازه‌بان اول پرسپولیس گفت: «من خوب رفتم اما وریا بد زد» که این مصاحبه تا همین امروز هم به سوژه شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده. بیرانوند حتی بابت عکس‌هایی هم که در صفحه اجتماعی خود می‌گذاشت کم سوژه نشد. دروازه‌بان پرسپولیس با کت بلندی که دائما می‌پوشید بارها توسط هم بازی‌های خودش سوژه شد تا تصمیم بگیرد دیگر از آن کت‌ها استفاده نکند.

    می‌خواهم بدون حاشیه به جام‌جهانی بروم

شاید مهم‌ترین دلیل تصمیم بیرانوند مربوط به اتفاقی باشد که در مراسم روز پنجشنبه رونمایی از کت‌وشلوار فدراسیون فوتبال اتفاق افتاد. جایی که در آن مشخص شد بیرانوند به‌طور قطع در جام‌جهانی حضور خواهد داشت. البته گفته می‌شود بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان هم در تصمیم او نقش مهمی داشته است. بیرانوند در بازی برابر الجزیره 3گل دریافت کرد این در حالی بود که رشید مظاهری در بازی برابر استقلال عملکرد درخشانی داشت و بیرانوند حالا جایگاه خود را در خطر می‌بیند. دروازه‌بان پرسپولیس اما درخصوص این تصمیم خود اعلام کرده: «می‌خواهم بدون حاشیه به جام‌جهانی بروم و تا زمان باقی مانده تا جام‌جهانی تنها روی تمریناتم تمرکز کنم؛ به همین دلیل دور تمام حواشی را کاملا خط کشیدم.»

    برانکو از مراسم رونمایی ناراحت شد

در مراسم رونمایی از کت‌وشلوار تیم‌ملی مشخص شد بیرانوند یکی از مسافران جام‌جهانی خواهد بود اما شنیده‌ها حاکی از این است که برانکو از این اتفاق ناراحت شده زیرا اعتقاد دارد که حالا قبل از بازی برگشت برابر الجزیره بیرانوند خیالش از حضور در جام‌جهانی راحت شده و انگیزه‌اش را در این بازی کمتر خواهد شد. البته بیرانوند می داند که باید در برابر الجزیره عملکرد بهتری داشته باشد تا بتواند همچنان دروازه‌بان اول تیم‌ملی در جام‌جهانی باشد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.