پیشکسوت تیم فوتبال استقلال از هواداران این تیم خواست در دیدار برگشت برابر ذوب آهن مسائل اخلاقی و انضباطی را رعایت کنند و بهانه دست مخالفان ندهند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

صادق ورمزیار در گفتگو با خبرنگار در خصوص بازی برگشت تیم های فوتبال استقلال و ذوب آهن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: قطعاً استقلال بازی برگشت را خواهد برد و جواز عبور به مرحله بعد را خواهد گرفت. اگر تیام به این دیدار برسد، می‌تواند تا حدودی مشکلات استقلال را برطرف کند، اگرچه آبی‌پوشان تا مدت‌ها شجاعیان را در اختیار ندارند، اما امیدوارم مصدومیت ابراهیمی هم برطرف شده و او بتواند در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: مطمئناً هواداران در روز سه‌شنبه استقلال را تنها نخواهند گذاشت و با حضور پررنگشان در ورزشگاه، شرایط را برای ذوب‌آهن سخت خواهند کرد.

ورمزیار در خصوص رفتار غیرحرفه‌ای برخی تماشاگران در بازی رفت و پرتاب مواد محترقه گفت: کار پسندیده‌ای انجام ندادند، این می‌تواند محرومیت بدی برای ذوب‌آهن داشته باشد؛ امیدوارم هواداران ما خودزنی نکنند و بهانه دست کشورهایی مثل عربستان و امارات ندهند.

کاپیتان پیشین استقلال ادامه داد: مطمئناً AFC گزارش این بازی را خواهد دید و برای فوتبال ما مشکل‌ساز خواهد شد. هواداران باید بدانند که خیلی‌ها منتظرند تا فوتبال ما را دچار محرومیت کنند و این می‌تواند ضربه بزرگی به فوتبال ایران در مجامع بین‌المللی بزند. بنابراین باید حرمت حریف و آرامش خود را حفظ کرده و با رعایت شئونات اخلاقی، باعث بهانه دادن به دست برخی منتقدین نشوند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پایان خاطرنشان کرد: خیلی‌ها به دنبال این هستند تا با این شیوه، فرهنگ، اخلاق و فوتبال ما را زیر سؤال ببرند و مرتب اعلام کنند که ایران امنیت ندارد؛ اگر می‌خواهیم فوتبالمان از اعتبار بیشتری برخوردار شود و تیم‌ها بدانند که در ایران آرامش کامل دارند، از این کارهای غیراخلاقی دست برداریم و به هنگام حضور در ورزشگاه، تنها تیم خود را حمایت کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.