دروازه بان ذوب آهن بعد از قرار گرفتن در بین 4 گلر منتخب کی روش با انگیزه بیشتری مقابل استقلال قرار می گیرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 ذوب آهن در شرایطی فردا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل استقلال قرار می گیرد که پیش بینی می شود رشید مظاهری روز پرکاری در انتظارش باشد. با توجه به اینکه ذوب آهن بازی رفت را یک بر صفر پیروز شده، احتمالا استقلالی ها هرچه در توان دارند در بازی فردا بگذارند تا بتوانند دروازه تیم اصفهانی را باز کنند. در چنین شرایطی نقش رشید مظاهری بیشتر به چشم خواهد آمد.

 

مظاهری که شب گذشته در لیست 35 نفره تیم ملی برای جام جهانی قرار گرفت و یکی از 4 دروازه بان مد نظر کی روش است، بی تردید انگیزه زیادی برای آخرین 90 دقیقه فصل دارد. از آنجایی که از بین دروازه بان های دعوت شده یک نفر خط می خورد و به روسیه نمی رود، مظاهری مقابل استقلال تمام تلاشش را خواهد کرد تا بتواند بازی خوبی انجام دهد واز این رو در تمرینات و اردوهای تیم ملی نیز خوب ظاهر شود تا یکی از نفرات اعزامی به جام جهانی روسیه باشد.

 

به همین خاطر بازی فردا برای دروازه بان ذوب آهن اهمیت بسیار زیادی دارد. مظاهری در بازی رفت نیز با عکس العمل های خوب و به موقع خود بارها دروازه تیمش را نجات داد و حالا با توجه به شرایط موجود این شانس را دارد که یکی از چهره های ویژه بازی ذوب آهن و استقلال در آسیا باشد.

 

دیدار استقلال و ذوب آهن ساعت 20:45 فردا(سه شنبه) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.