مهدی رحمتی گفت: از همه هواداران می خواهم مانند سایر دیدارهای حساس مانند بازی با الاهلی، زیر بارش شدید باران به ورزشگاه بیایند تا پس از پیروزی، خستگی یک سال با هدیه به هواداران از بین برود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 کاپیتان تیم فوتبال استقلال تهران گفت: استقلال تیم ملی من است و خوشحالم برای آبی پوشان بازی می کنم.

«مهدی رحمتی» روز دوشنبه در نشست خبری پیش از مسابقه تیم های استقلال و ذوب آهن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: از همه هواداران می خواهم مانند سایر دیدارهای حساس مانند بازی با الاهلی، زیر بارش شدید باران به ورزشگاه بیایند تا پس از پیروزی، خستگی یک سال با هدیه به هواداران از بین برود.

وی گفت: درک می کنیم که سختی های زیادی در طول یک سال گذشته تحمل کردند. همه بازیکنان شرایط سخت دیدار فردا را درک می کنند. قول می دهیم با پیروزی زمین مسابقه را ترک کنیم.

رحمتی گفت: استقلال، تیم ملی من است و خوشحالم که برای این تیم بازی می کنم و امیدوارم با پیروزی مقابل حریف شب به یادماندنی را برای هواداران رقم بزنیم.

دیدار برگشت دو تیم فوتبال استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان فردا (سه شنبه) از ساعت 20:45 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. دیدار رفت این دو تیم در هفته گذشته با گل دقیقه 92 تیم اصفهانی از روی نقطه پنالتی به سود ذوب آهن پایان یافت.

«امید ابراهیمی» و «داریوش شجاعیان» بازیکنان ملی پوش استقلال در این دیدار مصدوم شدند. شجاعیان به علت مصدومیت شدید تا شش ماه قادر به همراهی استقلال نخواهد بود.

انتهای پیام/