ماجرای ادامه همکاری علی کریمی با سپیدرود رشت هر روز پیچیده تر و مبهم تر از قبل می شود و شاید در روزهای آینده اخبار متفاوتی در این رابطه منتشر شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هنوز لیگ برتر به پایان نرسیده بود که اختلاف نظرها میان علی کریمی و مالک باشگاه سپیدرود شروع شد و تاامروز وجود دارد به طوری که با وجود این که دوسال از قرارداد کریمی و سپیدورد مانده است اما هنوز تکلیف ادامه همکاری او با این باشگاه مشخص نیست.

آخرین اخبار اما حکایت از جدایی قریب الوقوع علی کریمی از سپیدورد دارد. او که توانست نماینده رشت را که پس از سال ها دوباره به سطح اول فوتبال ایران بازگشته بود در لیگ برتر نگه دارد حالا برای ادامه فصل آینده شرایطی دارد که گویا باشگاه مایل به محقق کردن آن ها نیست. در حالی که کریمی ابتدا درباره تعیین بودجه و برنامه های فصل آینده با مالک باشگاه دچار چالش شده بود در یکی از جلسات از او خواستند که دستیارانش را تغییر بدهد. موضوعی که با مخالفت کریمی مواجه شد.

با این وجود قرار بود ظرف روزهای گذشته جلسات نهایی نیز برگزار شود که این اتفاق نیفتاد. روند پیشرفت ماجرای کریمی و سپیدرود به گونه ای بود که انگار باشگاه قصد داشت کریمی را مجبور به کناره گیری یا استعفا کند اما کریمی به باشگاه اعلام کرد در صورت اینکه با آن ها توافق نرسد او تنها تا پایان حضورش در سپیدرود می خواهد تسویه حساب کند و دنبال حق و حقوق قراردادش که دو فصل دیگر از آن باقی مانده نرود.

با این وجود اما خبر می رسد که مالک باشگاه از کریمی خواسته این موضوع را به صورت مکتوب به آن ها بدهد که قصد جدایی از سپیدرود را دارد. موضوعی که با مخالف جادوگر مواجه شده و ممکن باعث شود تا او تغییر عقیده بدهد. تغییر عقیده کریمی ممکن است موجب شود که او به طور کتبی استعفایش را در این برهه ندهد و حتی از طرق قانونی به دنبال احقاق حقوقش دررابطه با قراردادش شود که دوسال از مهلت آن باقی مانده است.

انتهای پیام/