بازیکن جوان و موفق پرسپولیس در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد و ظاهرا وی تمایلی به ادامه همکاری با پرسپولیس ندارد و پیشنهاد های جدی و خوبی دارد

به گزارش فرتاک ورزشی،

 مدافع راست موفق این فصل پرسپولیسی ها با پیشنهاد های اروپایی زیادی مواجه شده است. صادق محرمی ستاره پرسپولیس که قرار دادش با سرخپوشان به پایان رسیده زمان خداحافظی اش فرا رسیده و به احتمال زیاد در فکر لژیونر شدن می باشد حال باید دید وی چه تصمیمی خواهد گرفت

با توجه به پایان لیگ برتر فوتبال مقصد آینده ستاره‌ های لیگ سوژه داغ رسانه‌ ها می‌ شود.این‌که کدام ستاره تیم های فوتبالی قرار دادشان تمام می‌ شود و کجا می‌ روند و چه ستاره‌هایی ازتیم‌ های دیگر مد نظر تیم های حاضر در لیگ برتر است. حالا هم که مدتی است لیگ به پایانرسیده گمانه‌ زنی درباره مقصد ستاره‌ ها آغاز شده هر چند پیش از سال نو هم اخبار و شایعاتی درباره ستاره‌ ها بود.

محرمی ستاره بی چون و چرای این روزهای پرسپولیس نیز از آن دست بازیکنانی است که در حال حاضر مسئله لژیونر شدنش خوراک خبری رسانه ها را مهیا کرده است.

در این خصوص گفته می شود صادق محرمی از جمله بازیکنانی است که قرار دادش با قرمزها به پایان رسیدهو هنوز به باشگاه پرسپولیس نگفته که در پایان بازی با تیم الجزیره قصد خداحافظی داردو به تیم دیناموزاگرب می‌ پیوندد. حالا باید منتظر ماند و دید بازیکن سرخ ها بعد از بازی با الجزیره چه تصمیمی می گیرد.

انتهای پیام/