باشگاه استقلال نسبت به قرارداد بازیکنانش خوب عمل نمی کند در چنین شرایطی اگر مامه تیام از باشگاه استقلال جدا شود دردسری متوجه او نخواهد بود

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهاجم سنگالی استقلال که او را به ماشین گلزنی این تیم تشبیه کرده اند. مامه تیام ستاره استقلال محبوبیت زیادی در بین هواداران آبی ها به دست آورده است اما این مروارید سیاه از مسئولان باشگاه بابت وصول نکردن مطالباتش ناراضی می باشد

مروارید سیاه و ستاره بی چون و چرای این روزهای استقلال از دست باشگاه استقلال به شدت ناراحت است او به دلیل وصول نشدن مطالباتش از مسئولان باشگاه استقلال شاکی است.

ناگفته پیداست که با آمدن مامه بابا تیام مهاجم سیه چرده استقلال به این تیم روز های خوبی برای آبی ها رقم خورده چرا که مهاجم استقلال با حضور در این تیم توانست بدرخشد و گل‌ های مهمی برای آبی‌ پوشان به ثمر برساند و موجبات شادی هواداران این تیم پرطرفدار را فراهم نماید.

مامه تیام که حتی سابقه بازی در تیم یوونتوس را در کارنامه دارد به خوبی توانسته در دل هوادارانجا پیدا کند و از محبوبیت خاصی بین آن ها برخوردار است. و هواداران استقلال به شدت خواستار تمدیدقرار داد این بازیکن با تیم محبوب شان هستند ولی این روز ها خبر های خوبی از این باشگاهپرطرفدار به گوش نمی رسد چرا که تیام به دلیل وصول نشدن طلبش از استقلال شاکی استو حتی گفته می‌شود تصمیم دارد آخر فصل از جمع آبی‌ پوشان جدا شود.

به گفته افتخاری مدیر عامل استقلال تیام در قرار دادش بندی وجود دارد که هر زمان بخواهد می‌ تواند بی‌ قید و شرط از جمع استقلالی‌ ها جدا شود. البته شفر دوست ندارد که تیام را از دست بدهد.

انتهای پیام/