سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: بی انصافی بود اگر مقابل الجزیره امارات در لیگ قهرمانان آسیا پیروزی را کسب نمی‌کردیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره پیروزی پرسپولیس برابر الجزیره امارات اظهار کرد: تیم الجزیره برای حفظ گل زده خود حق داشت که بازی دفاعی ارائه بدهد. آن‌ها در درون دروازه صف کشیده بودند و با وقت تلف کردن روی اعصاب بازیکنان ما راه می‌رفتند. بازیکنان موقعیت‌های زیادی را خراب کردند و بی انصافی بود اگر این پیروزی را کسب نمی‌کردیم. همه بازیکنان تلاش خود را کردند تا دل صد هزار هوادار را شاد کنند.

او درباره اینکه اختلاف برانکو و مسلمان چه زمانی تمام می‌شود، بیان کرد: سرمربی تیم تصمیم فنی گرفته است و باید به این تصمیم احترام بگذاریم. برانکو گفته است که با همه بازیکنان از جمله مسلمان قرارداد ببندیم.

گرشاسبی درباره اینکه پرسپولیس قهرمان آسیا می‌شود، بیان کرد: در ابتدا باید خیلی تلاش کنیم و خدا کند که پنجره نقل و انتقالاتی باز شود و اگر نیاز به بازیکن داشتیم تیم را ترمیم کنیم. اگر هم محرومیت لغو نشد با همین بازیکنان ادامه می‌دهیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: در ماه‌های گذشته با برانکو توافق کرده بودیم، اما آن قدر شلوغ کردند که شب گذشته قرارداد این مربی امضا شد و امروز هم نهایی اش کردیم.

انتهای پیام/