باشگاه پرسپولیس خداحافظی احمد زاده با هم تیمی های خود در رختکن را تکذیب کرد .

به گزارش فرتاک ورزشی،

سرخپوشان پایتخت بعد از پیروزی برابر الجزیره امارات و صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا باید تمدید قرارداد بازیکنان فعلی خود را در اولویت برنامه های خود قرار بدهند تا در صورت لغو نشدن محرومیت نقل و انتقالاتی با کمبود بازیکن برای فصل بعد مواجه نشوند.

علاوه بر اینکه صادق محرمی پدیده پرسپولیس بعد از بازی با الجزیره امارات از هم تیمی های خود خداحافظی کرد تا به دیناموزاگرب بپیوندد گفته می شود فرشاد احمد زاده هم در رختکن با بازیکنان خداحافظی کرده و قرار است فصل آینده در تیم دیگری بازی کند.

صادق محرمی و فرشاد احمد زاده یک مدیر برنامه دارند و همانطور که محرمی با پیگیری های مدیربرنامه خود راهی دیناموزاگرب شده است گفته می شود تلاش هایی هم برای انتقال احمد زاده به تیم دیگر صورت می گیرد.

البته باشگاه پرسپولیس خداحافظی احمد زاده با هم تیمی های خود در رختکن را تکذیب کرد و قرار است قرارداد این بازیکن تمدید شود.

فرشاد احمد زاده جزء بازیکنانی است که قراردادش با تیم ما به پایان رسیده، اما پیشنهادی از تیم های دیگر برای این بازیکن به باشگاه ارسال نشده است. بار ها گرشاسبی سرپرست باشگاه اعلام کرده است از همه بازیکنان دعوت شده به باشگاه بیایند تا قراردادشان تمدید شود.

همه بازیکنان در لیست برانکو قرار دارند و مدیریت باشگاه پرسپولیس باید سریعتر قرارداد بازیکنان را تمدید کند تا احمدزاده هم از جمع سرخپوشان پایتخت جدا شود.

پندار خمارلو مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس این خبر را تایید کرد.

انتهای پیام/