دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: با تیم داوری ضعیفی که برای دیدار مقابل استقلال انتخاب شده بود، ممکن نبود بتوانیم به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رشید مظاهری سه شنبه شب پس از حذف تیمش از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در سخنانی اظهار داشت: در ابتدا باید این موفقیت را به استقلال تهران تبریک بگویم و این صعود مبارک آنها باشد.

وی ادامه داد: از عملکرد تیم داوری خنده ام می گیرد، نمی دانم باید در این خصوص چه چیزی بگویم. آنها اشتباهات فراوانی داشتند و اگر اینگونه نبود الان ما به مرحله بعد صعود کرده بودیم.

دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان همچنین گفت: در این بازی اهمیتی نداشت که من توپی را مهار کنم زیرا وقتی داوران این چنین یک بازی را قضاوت می کنند، قطعا نمی توانیم به مرحله بعد صعود کنیم.

مظاهری در پایان اظهار داشت: ذوب آهن لیاقت صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را داشت اما متاسفم که این اتفاق رخ نداد.

دیدار برگشت تیم های فوتبال استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان در حالی برگزار شد که آبی های پایتخت موفق شدند با نتیجه 3 بر یک به پیروزی برسند و به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.

شب گذشته نیز پرسپولیس با عبور از سد الجزیره امارات به یک چهارم نهایی رسید.

انتهای پیام/