سرمربی آبی پوشان پایتخت گفت: هیچ مرزی برای تیم من وجود ندارد و استقلال از تمام مرزها رد می شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

وینفرد شفر در جشن قهرمانی استقلال بیان کرد: استقلال تیم بزرگی است. پیش از حضورم در این تیم ۲ پیشنهاد داشتم اما مطمئن بودم با همکاری و پشتیبانی می توانیم این تیم را به جایگاه اصلی اش بازگردانیم. از این تصمیمی که در زندگی ام گرفتم خوشحالم و افتخار می کنم عضوی از خانواده بزرگ استقلال شدم.

او افزود: برای من مهم بود که با این بازیکنان باارزش کار کنم. تنها چیزی که از ایرانی ها می دانستم غیرت و غرور بود و دوست داشتم این امر را با نظم، برنامه و روراست بودن ادغام کنم.

شفر خاطرنشان کرد: از تیمم تشکر می کنم. تمام بازیکنان جوان و باتجربه استقلال از دل و جان مایه گذاشتند و مطمئنم خون همه آنها آبی است. چیزی که شب گذشته دیدم تاکنون در زندگی ام ندیده بودم. تیمی که باید نتیجه شکست را با وجود آسیب دیدگی ۲ مهره اصلی اش باز می گرداند. با این وجود تمام بازیکنانم با بیشتر از ۱۰۰ درصد توانشان زحمت کشیدند. پیروزی مقابل ذوب آهن به صورت دقیق چیزی بود که می خواستم به آن برسم.

سرمربی آلمانی استقلال ادامه داد: هیچ مرزی برای تیم من وجود ندارد و از تمام مرزها رد می شود. استقلال یک برند است. هوادارنمان باارزش هستند چراکه برای سه بازی خانگی مان در لیگ قهرمانان آسیا بیش از ۲۰۰ هزار نفر به ورزشگاه آمده بودند.

شفر با تقدیر از زحمات سید رضا افتخاری برای باشگاه استقلال اظهار داشت: از افتخاری، وزیر ورزش و مدیران باشگاه تشکر می کنم که با حمایت خود پیروزی های ما را امکان پذیر کردند. همه افرادی که در این جشن شرکت کرده اند می دانند می خواهیم ستاره سوم را برای استقلال به ارمغان بیاوریم و برای رسیدن به این هدف باید با دل و جان کار کنیم.

او درباره درخشش مامه تیام در تیم استقلال گفت: در ابتدا همه می گفتند تیام چه بازیکنی است؟ با این وجود موفقیتی که با تیم به دست آورد بسیار بزرگ تر از این حرف ها است.

شفر با اشاره به حمایت هواداران از تیم استقلال گفت: به حمایت هواداران نیاز داریم چراکه در تمام رقابت ها نماینده پرچم مقدس ایران هستیم و پرچم تیممان همیشه باید بالا بماند. از دستیارانم، اعضای کادرپزشکی و پسرم ساشا تشکر می کنم. از همان ابتدای حضورم در استقلال مشکلات کم نبود و نمی توانستم تمام مشکلات را از سر راه بردارم اما ساشا باری از روی دوشم برداشت و برخی مسائل را برای من حل کرد.

او ادامه داد: همیشه راه موفقیت را می خواهیم. افراد زیادی با کارهای ما مشکل داشتند و می خواستند برای ساشا سنگ اندازی کنند اما موفقیت های ما جواب این افراد را داد. همینجا برای بازیکنان ملی پوش استقلال و تیم ملی ایران در جام جهانی آرزوی موفقیت می کنم. امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشند.

شفر با آرزوی سلامتی برای بازیکنان آسیب دیده استقلال گفت: برای بازیکنان آسیب دیده ام آرزوی سلامتی می کنم. پس از مصدومیت پادوانی اشک در چشمانم جمع شد چراکه این جوان باید دردهای زیادی تحمل کند. امیدوارم هرچه سریع تر به جمع ما‌بازگردد چراکه همیشه درهای باشگاه استقلال روی پادوانی باز است و حتی می تواند به عنوان کمک مربی در کنار من باشد. از تمام ایرانی ها به دلیل احترامی که به ما می گذراند تشکر می کنم و در هیچ کشوری چنین احترامی ندیده ام.

انتهای پیام/