هافبک پارس جنوبی گفت: قرار است پارس جنوبی تسویه حساب کند و با این شرایط اگر این وضعیت ادامه پیدا نکند هم کسی در پارس جنوبی نمی‌ماند هم فصل بعد کار سختی خواهند داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 میثم آقایی درخصوص ارزیابی خودش به عنوان یکی از بازیکنان پارس جنوبی که نیم فصل دوم به این تیم رفت، اظهار داشت: نیم فصل نخست که تیم تازه به تیم لیگ برتر آمده بود تیم‌های دیگر شناخت آنچنانی از پارس جنوبی نداشتند. این مسئله کنار بازیکنان جوانی که در لیگ یک خوب عمل کرده بودند باعث شد نیم فصل نخست فوق العاده باشند.

وی افزود: در نیم فصل دوم تیم‌های دیگر پارس‌جنوبی را آنالیز کردند، اما واقعا در خیلی از بازی‌ها می‌توانستیم برنده باشیم، ولی با بدشانسی توپ‌ها گل نمی‌شد. البته ناگفته نماند که پارس جنوبی در شرایط مالی خوبی در نیم فصل دوم نبود و این مسئله خیلی تاثیرگذار بود. مثلا من که در نیم فصل دوم اضافه شدم کل دریافتی‌ام ۳۰ درصد بود و دیگر دریافتی نداشتم.

مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی جم در پاسخ به این سوال که از برگشتن به پارس جنوبی ناراحت نبوده و با نیمکت نشینی در این تیم ضرر کرد، گفت: آقای مهدی ( تارتار) به من لطف کرد که مرا دوباره به لیگ برتر آورد، اما از نظر فوتبالی ضرر کردم. در آلومینیوم اراک فوروارد بودم و خوب گل می‌زدم و به درخواست خودشان به پارس جنوبی رفتم، ولی آن اتفاقاتی که باید می‌افتاد، برای من رخ نداد. از من در پست هافبک دفاعی استفاده کردند و آن چیز‌هایی که باید اتفاق می‌افتاد اصلا اتفاق نیفتاد.

آقایی ادامه داد: حرف‌هایی که چه از نظر بازیکن‌گیری و چه از نظر مسائل دیگر زدند، عملی نشد، اما در کل در چند مسابقه‌ای که بازی کردم از عملکردم راضی بودم. جزو کسانی نبودم که ضعیف کار کرده باشم، اما کادرفنی تصمیم می‌گرفت و من هم کاری از دستم بر نمی‌آمد و راضی به نظر آنها بودم، اما دو تا بازی نشد در یک پست باشم. فوتبالم را مدیون آقا مهدی ( تارتار ) هستم، اما توقع بیشتری داشتم که بیشتر بتوانم بازی کنم. 

وی در مورد انتخاب فصل آینده‌اش و اینکه امکان دارد بازهم کار را در این تیم در فصل بعد ادامه دهد، تصریح کرد: هنوز تصمیمی نگرفتم و چند پیشنهاد آمده که مدیر برنامه‌هایم در حال بررسی آنهاست. پارس جنوبی هم قرار است تسویه حساب کند که اگر تسویه نکند بعید می‌دانم کسی بماند. بچه‌ها خیلی پول گرفته باشند ۵۰ درصد گرفته‌اند و این مقدار در لیگ برتر واقعا پولی نیست، مخصوصا با قرارداد‌های کمی که بچه‌ها در این تیم داشتند.

مهاجم پارس جنوبی افزود: آنهایی هم که نیم فصل به پارس آمدند ۲۰ تا ۳۰ درصد دریافتی داشته‌اند. بهترین تصمیم را باید بگیرم، چون در سنی نیستم که دیگر بخواهم تجربه کسب کنم و خوشحالم تمام انرژی خودم را برای این تیم گذاشتم و امیدوارم در بود و نبود من پارس جنوبی موفق باشد. با شرایطی که از این تیم، اما می‌بینم فصل بعد کار سختی دارند مگر اینکه مسئولان کاری برای این تیم انجام دهند. با این حال جا دارد از آقای رضائیان در این دو سال تشکر کنم، از آقا مهدی هم ممنونم که دوباره به من اعتماد کردند که برگردم و مردم خوب جم که چیزی برای من کم نگذاشتند. قسمت بود در خدمت باشم با تمام وجود بازی خواهم کرد و اگر هم نشد امیدوارم از ما راضی باشند.

آقایی درباره اینکه امکان دارد دوباره به لیگ یگ برگردد و در تیم شهرش در اراک بازی کند، گفت: هنوز تصمیمی نگرفتم و فعلا هدفم بازی در لیگ برتر است، اما آرزوی قلبی من این است که یک روز بتوانم تیم فوتبال شهرم به لیگ برتر بیاید، چون واقعا پتانسیل سخت افزاری و نرم افزاری را دارد. متاسفانه یک مقدار مسئولان در برنامه فوتبال آنطور که باید حمایت کنند، کار را پیش نمی‌برند.

وی افزود: فوتبال دوست زیاد است، اما رسیدگی نمی‌شود و این باعث دلزدگی شده است. اگر قسمت شد کمک خواهم کرد و اگر هم نشد آرزوی قلبی من این است که اراک تیم لیگ برتری داشته باشد. تنها افسوس من عدم دلسوزی مدیران است که هیچ توجهی نمی‌کنند. اگر نیت لیگ برتری کردن نماینده اراک است همه باید دست به دست هم بدهند و در کنار هم این اتفاق بیفتد.

انتهای پیام/