اگر تا امروز( شنبه) و تا لحظه ای که این خبر را می خوانید هنوز سرمربیگری امیر قلعه نویی در سپاهان قطعی نشده باشد، هواداران سپاهان باید شمارش معکوس برای شنیدن رسمی این خبر را آغاز کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

همانطور که در اخبار شنیدید سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن هفته گذشته نماینده خود را به جلسه هیات مدیره باشگاه ذوب آهن فرستاد. جلسه هیات مدیره باشگاه ذوب آهن اصفهان در تهران برگزار شد و قرار بود در این نشست مدیران باشگاه برای ادامه کار امیر قلعه‌نویی در ذوب آهن تصمیم گیری کنند. در این جلسه امیر قلعه‌نویی خودش حاضر نشد و نماینده‌اش را به جلسه هیات مدیره باشگاه فرستاد و او هم شرایط قلعه‌نویی را برای ادامه همکاری به اطلاع اعضای هیات مدیره باشگاه ذوب آهن رساند.

قرار است این هفته هیات مدیره باشگاه در مورد وضعیت کادرفنی ذوب آهن تصمیم گیری کنند. این در حالی است که امیر قلعه‌نویی چهارشنبه هفته گذشته گفت و گو با رادیو ورزش اعلام کرد که کارش با باشگاه ذوب آهن به پایان رسیده و هم اکنون در حال مذاکره با مقامات سپاهان است.

فقیهی معاون باشگاه ذوب آهن گفته بود: مذاکره با سپاهان حق قلعه‌نویی است و ما این هفته وضعیت سرمربی ذوب آهن را مشخص خواهیم کرد.

سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در گفتگوی خود درآخر هفته گذشته ابراز امیدواری کرده بود که ژنرال در ذوب آهن بماند و گفته بود: از آقای قلعه نویی و از بچه های تیم هم تشکر ویژه ای می کنم که جانانه مبارزه کردند و امیدوارم سال آینده با حضور آقای قلعه نویی تیمی گردن کلفت تر از امسال را آماده کنیم. این زندگی ورزشکاران است و باید سریع مسابقه بعدی را شروع کنیم و کسی برنده می شود که زودتر برای مسابقه بعدی آماده سازی را شروع کند. برنده بازی ذوب آهن- استقلال مردم بودند قاعدتا مدیری در قد و قواره های من و هیئت مدیره قدرتمند باشگاه ذوب آهن در صورت جدایی قلعه نویی برای هر لحظه پلن دارند ولی امیدوارم آقای قلعه نویی بماند و با کمک هم تیمی قدرتمند را برای فصل آینده آماده کنیم.

ذوبی ها هر چند در گفتگوهای خود دوست دارند امیر خان بمانند اما در واقعیت خیلی امیدی به این موضوه ندارند. هم ذوب آهن نمی تواند خواسته های سرمربی شان را برآورده کند و هم اینکه دل قلعه نویی با سپاهان است. مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در روزهای گذشته سعی می کرد تا مصاحبه های مبهمی داشته باشد و کجدار و مریض این روزها را طی کند تا در سکوت بتواند مذاکرات و توافقات خود با امیر را نهایی کند. همچنین شنیده های خبرنگار نصف جهان نشان می دهد که بهرام سبحانی مدیرعامل کارخانه فولاد مبارکه اصفهان که با وجود هزینه های سنگین از نتایج سپاهان ناراحت است و این نتایج را در شان کارخانه فولاد مبارکه نمی داند هفته گذشته تماس تلفنی با امیر قلعه نویی داشته و به طور رسمی از او خواسته تا هر چه سریعتر کار خود را در سپاهان آغاز نماید. در این تماس ژنرال ضمن عنوان نمودن نیازهای سپاهان برای بازگشت به دوران اوج، اکی و موافقت خود را به مدیرعامل کارخانه اعلام کرده است.

این خوشحال کننده ترین خبر و به نوعی کادوی بهرام سبحانی به هواداران سپاهان است که پس از ناکامی های این تیم خود شخصا دست به کار شده و می خواهد اوضاع این تیم را سر و سامان دهد. با پاسخ مثبت ژنرال به مدیرعامل کارخانه فولاد مبارکه باید منتظر باشیم که هر چه زودتر خبر توافق امیرخان و سپاهانی ها رسمی شود و ذوب آهن هم همانگونه که پیشتر نوشتیم یکی از اولویت هایش توافق با جواد نکونام است.

انتهای پیام/