پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: علت اصلی افت بیرانوند این است که فکر می‌کند در پرسپولیس و حتی تیم ملی دروازه‌بان اول است و خطری جایگاه او را تهدید نمی‌کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 نادر باقری در رابطه با صعود پرسپولیس به جمع هشت تیم برتر آسیا و برتری این تیم مقابل الجزیره امارات اظهار داشت: پرسپولیس در بازی با الجزیره هم عملکرد خوبی داشت. البته بازیکنان کمی رو به بازی احساسی آورده بودند که پس از دقایقی گل برتری زده شد و خیالمان بابت صعود راحت شد.

وی در رابطه با افت بیرانوند در بازی‌های اخیر افزود: به نظر من علت اصلی این موضوع این است که چون بیرانوند فکر می‌کند در پرسپولیس و حتی تیم ملی دروازه‌بان اول است و خطری جایگاه او را تهدید نمی‌کند. او انگیزه کافی را از دست داده و می‌داند در هر شرایطی فیکس است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: هنگامی که بازیکن خارجی به تیم می‌آید باید از داخلی‌ها بهتر باشد. رادوشوویچ از پرسپولیس پول می‌گیرد و باید کادر فنی اصلا نشان دهد که چرا او را آورده است. اگر او در سطح پرسپولیس نیست که اصلا چرا در تیم حضور دارد. اگر هم سطحش خوب است باید به او بازی برسد و رقابت بین دروازه‌بان‌ها ایجاد شود. شما بازیکنان خارجی سایر تیم‌ها را نگاه کنید، برای مثال همین خارجی‌های استقلال و ذوب‌آهن. بازیکنانی که هم برای تیم قلعه‌نویی و هم برای استقلال نقش کلیدی ایفا می‌کنند.

وی ادامه داد: بهتر است بیرانوند کمی جایگاهش را در خطرببیند تا بیشتر تلاش کند و برای جایگاهش بجنگد. اگر رادوشوویچ در سطح خوبی قرار دارد که باید به او بازی برسد اگر هم نیست دروازه‌بانی بیاید که بازی کند و رقابت بین دروازه بان‌ها وجود داشته باشد.

باقری در پایان خاطرنشان کرد: نمی‌شود هر وقت سید جلال باشد تیم موفق باشد، اما در غیاب او خط دفاع متزلزل شود و تیم گل بخورد.

انتهای پیام/