دیدار دوستانه تیم های ملی ایران و ازبکستان درحالی قرار است، شنبه هفته آینده از ساعت ۲۱ در ورزشگاه آزادی برگزار شود که طبق اعلام فدراسیون فوتبال، قضاوت این مسابقه، برعهده داوران قطری است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 تیم ملی ایران که خود را برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماده می کند، حدود ۱۶ روزی است، تمرینات را آغاز کرده و پس از برگزاری دیدار دوستانه با ازبکستان و شرکت در مراسم بدرقه ( یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ) راهی ترکیه و سپس روسیه خواهد شد تا آماده شرکت در بزرگترین آوردگاه جهانی فوتبال شود.

این مسابقه برای کی روش و تیم ملی مهم است و فدراسیون فوتبال می خواهد، آخرین بازی یوزهای ایرانی در تهران پیش از حضور در جام جهانی با حضور فراوان فوتبال دوستان برگزار شود و به همین دلیل، تماشای این مسابقه برای مردم رایگان است.

یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال بیان کرد: تماشای دیدار تدارکاتی ایران و ازبکستان برای هواداران رایگان است و امیدواریم مردم حضوری پرمعنا و تماشایی در آخرین بازی تیم ملی پیش از سفر به روسیه داشته باشند.

گفتنی است، دیدار دوستانه تیم های ملی ایران و ازبکستان، شنبه هفته آینده ( ۲۹ اردیبهشت ) از ساعت ۲۱ در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

انتهای پیام/