مدیر عامل باشگاه استقلال خوزستان از تغییرات رخ داده در بحث مالکیت شرکت گروه ملی که باشگاه متعلق به آن است اظهار بی اطلاعی کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 معاون امور اقتصادی استانداری خوزستان به طور رسمی خبر بازگشت مالکیت کارخانه گروه ملی به بانک ملی را اعلام کرد تا باز هم شرایط باشگاه استقلال خوزستان برای حضور در هجدهمین دوره لیگ برتر مبهم شود.

امیر سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه معاون امور اقتصادی باشگاه استقلال خوزستان اعلام کرده مالکیت شرکت گروه ملی به بانک ملی بازگشته و شرایط باشگاه استقلال خوزستان که متعلق به این شرکت است چه خواهد شد، گفت: من از این مسئله خبر ندارم. باید از معاون استاندار در این مورد سوال کنید.

وی در مورد اینکه آیا این اتفاق تاثیری روی کار باشگاه گذاشته است، عنوان کرد: خیر برای باشگاه اتفاقی نیوفتاده است.

سلطانی در مورد اینکه با موسوی مالک سابق باشگاه استقلال خوزستان در ارتباط است و او باید در این مورد اطلاع داشته باشد، گفت: خیر من اصلا در جریان امور گروه ملی نیستم و دخالتی در این موارد ندارم. مدیرعامل استقلال خوزستان هستم و در امور ورزشی فعالیت می‌کنم.

وی در مورد اینکه آیا باشگاه برنامه‌های خود را دنبال می‌کند و تمرینات چه زمانی آغاز می‌شود، تصریح رد:‌ کمکا فی سابق کار باشگاه دنبال می‌شود و از دوشنبه تست‌گیری آغاز می‌شود.

مدیرعامل استقلال خوزستان در مورد اینکه بعد از بازگشت مالکیت به گروه ملی چه اتفاقی در مورد باشگاه رخ می‌دهد، گفت: من در مورد این مسائل تصمیم گیر نیستم. مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان هستم و از طرف گروه ملی اینجا حضور دارم. هر اتفاقی که یک ساعت دیگر، فردا یا یکسال بعد رخ دهد، من تاثیری در آن ندارم. در مورد مسائل شرکت باید از مدیرعامل آن سوال بپرسید و ارتباطی به من ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که باشگاه استقلال خوزستان باید از یک منبع مالی که همان کارخانه است امور خود را بگذارند و چطور با اعلام تغییر مالکیت این مسئله تاثیری در کار باشگاه نگذاشته است، اظهار داشت: بنده عرض کردم تا زمانی که هستم به فعالیت خودم ادامه می‌دهم. این مسئله ممکن است یک، دو یا 10 سال دیگر باشد.

سلطانی در پاسخ به این سوال که او انتخاب موسوی بوده و حالا که او رفته بر اساس چه بودجه و منبع مالی امور را پیگیری می‌کند و آیا قصد دارد از جیب هزینه کند، گفت: شما از من در چه موردی سوال می‌کنید. برای اتفاقی که رخ نداده من باید جواب بدهم؟ هر وقت اتفاقی رخ داد شما از من سوال بپرسید. فعلا اتفاقی رخ نداده و با همان برنامه‌های قبلی کار را پیش می‌بریم. حالا شما بگوید اگر اینطور شود چه می‌کنید؟ من نمی‌توانم این مسائل را جواب بدهم.

وی در مورد اینکه این پرسش‌ها بر مبنای اگر و شاید نیست بلکه اعلام رسمی معاون اقتصادی استاندار بوده است، گفت: من می‌گویم هیچ اتفاقی رخ نداده است. وقتی معاون اقتصادی استاندار این حرف را زده بروید از او بپرسید. چرا از من سوال می‌پرسید. هیچ نظری در مورد صحبت معاون استاندار ندارم شاید او اطلاعاتی دارد که من ندارم. وقتی اطلاعی به من رسید من هم می‌توانم در این مورد صحبت کنم.

انتهای پیام/