مدافع چپ پای پارس جنوبی در حالی در یک قدمی پیوستن به استقلال قرار دارد که برخی شایعات کمی در روند انتقال او مشکل ایجاد کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

میثم تیموری مدافع چپ فصل گذشته پارس جنوبی یکی از گزینه های مدنظر وینفردشفر مربی تیم استقلال برای فصل آینده است. با این حال و در حالی که به نظر می رسید تیموری با استقلال قرارداد امضا کند این موضوع به تاخیر افتاده است. تیموری در این رابطه گفت:« با استقلال در حال مذاکره هستم و اگر مشکلی پیش نیاید به زودی با این تیم قرارداد می بندم.»

 

او در رابطه با اینکه چرا کمی عقد قراردادش به طول انجامید گفت:« متاسفانه حرف های زیادی پشت سرمن زده اند و گفتند که من مصدوم هستم.» او افزود:« متاسفانه شایعه کرده اند که میثم تیموری رباط صلیبی پاره کرده است. این شایعه سازان اگر از من نمی ترسند از خدا بترسند. نمی دانم برای چه این دروغ ها را می گویند.»

 

او درباره اینکه آیا با نظر مستقیم شفر به استقلال خواهد رفت گفت:« بله خود آقای شفر بازی من را پسندیده اند. البته من با ایشان هنوز حرف نزده ام.» او با اشاره به اینکه هیچ مصدومیتی ندارد گفت:« من صحیح و سالم هستم و روزی دو جلسه تمرین می کنم. من نمی دانم چرا این آقایان درباره من شایعه پراکنی می کنند.»

 

تیموری در انتها گفت:« اگر مشکلی پیش نیاید و اگر خدا بخواهد در این هفته با استقلال قرارداد می بندم.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.