مدیر برنامه‌ های صادق محرمی خبر قرارداد نبستن این بازیکن با باشگاه دیناموزاگرب را تکذیب کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در حالی که گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس برای انتقال صادق محرمی به باشگاه دیناموزاگرب کرواسی درخواست پرداخت حق رشد این بازیکن را کرده است و همین موضوع باعث شده که قرارداد این بازیکن با باشگاه کرواسی نهایی نشود، اما مدیربرنامه های صادق محرمی این موضوع را تکذیب کرد.

امیر هوشنگ سعادتی مدیر برنامه مـحرمی ضمن تکذیب این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد:

همه مسائل مطرح شده درباره قرارداد نبستن صادق محرمی با باشگاه دیناموزاگرب شایعه‌ ای بیش نیست و انتقال این بازیکن به دیناموزاگرب قطعی شده است و مشکلی در این باره وجود ندارد.

او درباره درخواست باشگاه پرسپولیس برای پرداخت حق رشد صادق محرمی گفت:

این موضوع صحت ندارد و باشگاه پرسپولیس تقاضای پرداخت حق رشد نکرده است و محـرمی بدون مشکل به تیم دیناموزاگرب کرواسی پیوسته است.

گفتنی است باشگاه پرسپولیس به علت اینکه صادق محرمی قراردادش به پایان رسیده بود و بازیکن آزاد محسوب می‌ شد از انتقال این بازیکن به باشگاه دیناموزاگرب کرواسی نتوانست درآمد زایی کند.

همچنین مسئولان پرسپولیس بعد از جدایی محـرمی دست به کار شدند و مهدی شیری بازیکن سابق پیکان را در پست دفاع راست جذب کردند تا مشکلی در این پست نداشته باشند.

البته اگر محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس لغو نشود شیری باید یک نیم فصل در پیکان بازی کند تا بعد از پایان محرومیت به سرخپوشان پایتخت بپیوندد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.