مدیرعامل باشگاه نفت آبادان با رد این‌که گفته می‌شود، سرمربی پرتغالی این تیم نقشی در بسته شدن نفت برای حضور در لیگ هجدهم ندارد، گفت: تیم پس از ورود سرجیو به آبادان، کاملا با نظر خود او بسته خواهد شد و تلاش می‌کنیم نقطه نظرات او را انجام دهیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علی عیسی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار، درباره وضعیت این تیم، اظهار کرد: پس از  وقفه ۳۵ روزه برای مشخص شدن تکلیف هیات‌ مدیره باشگاه، خوشبختانه هفته گذشته تمامی اعضای هیات‌ مدیره ابقا شدند. دو روز بعد از ادامه فعالیت این اعضا، جلسه‌ای درباره تعیین سرمربی تیم برای فصل هجدهم گرفته و سرجیو به عنوان سرمربی تیم انتخاب شد.

او با بیان این که روز سه‌شنبه سرجیو، سرمربی پرتغالی نفت وارد آبادان می‌شود، گفت‌: با ورود این مربی به آبادان نسبت به عقد قرارداد با داشته‌های خودمان و هم‌چنین بازیکنان مدنظر سرمربی اقدام می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود سرجیو نقشی در بسته شدن تیم ندارد و تیم در همین جا بسته ‌شده و او تنها برای آشنایی با نفرات جذب شده، وارد ایران می‌شود عنوان کرد: اصلا به این صورت نیست و تیم پس از  ورود سرجیو به آبادان، کاملا با نظر خود او بسته خواهد شد. همان‌ طور که می‌دانید ما هنوز با بازیکنی قرارداد نبسته‌ایم و تنها در روزهای پایانی لیگ برتر، قرارداد کرار جاسم تمدید شد.

وی افزود: هم‌چنین از هفته گذشته که سرجیو به عنوان سرمربی تیم انتخاب شد، نزدیک به ۲۴ فیلم از بازی‌های لیگ برتر و لیگ یک را در اختیار این مربی گذاشتیم تا به بررسی بازیکنان بپردازد. او پس از ورود به آبادان، فهرست بازیکنان مدنظر خود را ارائه خواهد داد و یقینا تلاش می‌کنیم نقطه نظرات او را انجام دهیم.

عیسی‌زاده درباره هدف نفت از حضور در لیگ برتر نیز، گفت‌: در ابتدا هدف‌مان در هیات مدیره، کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بود ولی با توجه به وقفه‌ای که در انتخاب اعضای هیات مدیره ایجاد شد، کمی کار ما را با مشکل مواجه کرد ولی تلاش می‌کنیم جایگاه شایسته و خوبی کسب کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.